Slovenky na afterparty Let's Dance: Očarujúca Zuzana Fialová, elegantná Adela Banášová a iné!

Každú nedeľu sa zídu slovenské osobnosti, aby podporili uznávanú tanečnú súťaž Let's Dance. Známe Slovenky predvádzajú prepracované outfity a štýlové kúsky, ktoré teraz môžete vidieť aj vy.

Zdroj: Ján Zemiar

Na slovenské obrazovky sa po dlhoročnej odmlke dostal opäť projekt, ktorý každý týždeň priláka množstvo priaznivcov a fanúšikov spoločenských tancov. Na prestížnych tanečných kolách nechýba ani známe publikum, ktoré je tvorené prevažne slávnymi osobnosťami. Tentokrát sme si posvietili na prítomné dámy a ich prepracované outfity, v ktorých doslova zažiarili. Ktorá z prítomných dám bola podľa vás oblečená najlepšie?

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Zuzana Fialová ukázala, ako vyzerá v súkromí: Takto ju pravdepodobne ešte nepoznáte, alebo?

Zuzana Fialová

Herečka Zuzana Fialová je členkou poroty tanečnej súťaže a na nedeľnom finále vyzerala naozaj očarujúco! Krémové šaty s rafinovaným strihom vynikli na jej ženských krivkách a dodali jej ešte väčší sexepíl. Trendy lodičky a vkusné doplnky dotvorili celkový outfit.

Adela Banášová

Moderátorka večera Adela Banášová okúzlila v obtiahnutej róbe modrej farby, ktorá je nesmierne pristala. Žena s taktouto postavou si môže dovoliť aj napasované strihy či výraznejšie farby, ktoré nechajú vyniknúť štíhlu postavu.

Zuzana Kanisová

Slovenskú stylistku Zuzanu Kanisovú považujeme za módnu ikonu a nekonečnú inšpiráciu. Jej minimalistické a prepracované outfity sú dôkazom toho, že menej je niekedy viac. Obľúbenú čiernu farbu využila v elegantnom outfite a pôsobila skrátka božsky.

Veronika Strapková

Slovenská speváčka Veronika Strapková podčiarkla svoj exotický vzhľad čiernymi šatami a lodičkami vo výraznej červenej farbe. Nenáročný outfit pôsobil jednoducho a nenútene a mladá kráska zažiarila.

Mary Havranová

Slovenská herečka Mary Havranová ukázala svoju postavičku v čiernych mini šatách, ktoré boli ozvláštnené trendy detailom v podobe odhalených ramien. Sympatická ryšavka stavila na klasiku, ktorá nikdy nesklame. 

Inšpirujte sa: DOD v Markíze: Nežná Miriam Kalisová, Nela Pocisková po dlhej dobe na verejnosti či sexi Dara Rolins

Elena Podzamská

Slovenská herečka Elena Podzamská pôsobí vždy veľmi krásne a upravene. Tentokrát stavila na ležérny outfit, ktorý bol tvorený z čiernych nohavíc, pohodlného svetra a štýlových topánok. Zdá sa, že Elena vie čo jej pristane!

Jana Hospodárová

Musíme uznať, že moderátorke Jane Hospodárovej to nesmierne svedčalo. Červená farba v spojení so štýlovým strihom overalu spôsobila skvelú kombináciu a Janka jednoznačne zažiarila. Nemáme čo vytknúť!

Diana Hágerová

Moderátorka Diana Hágerová patrí k slovenským kráskam, ktoré vyzerajú výborne vo všetkom. Páči sa nám kombinácia čierneho overalu a žiarivých žltých doplnkov v podobe lodičiek a výrazných náušníc.

Mariana Ďurianová

Moderátorka Mariana Ďurianová zvolila jednoduché biele mini šaty, ktoré odhaľovali jej dlhé nohy. Krásny a jednoduchý outfit vynikol najmä vďaka žiarivej farbe a skvelému kontrastu s jej opálenou pokožkou. 

Ktorej zo slovenských žien to pristalo najviac?

Zuzana Fialová
325
Adela Banášová
555
Zuzana Kanisová
51
Veronika Strapková
13
Mary Havranová
10
Elena Podzamská
16
Jana Hospodárová
29
Diana Hágerová
39
Mariana Ďurianová
262
Hlasovalo: 1300

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba