Presunúť na hlavný obsah

Slovenky na afterparty Let's Dance: Očarujúca Zuzana Fialová, elegantná Adela Banášová a iné!

Slovenské celebrity

Každú nedeľu sa zídu slovenské osobnosti, aby podporili uznávanú tanečnú súťaž Let's Dance. Známe Slovenky predvádzajú prepracované outfity a štýlové kúsky, ktoré teraz môžete vidieť aj vy.

Na slovenské obrazovky sa po dlhoročnej odmlke dostal opäť projekt, ktorý každý týždeň priláka množstvo priaznivcov a fanúšikov spoločenských tancov. Na prestížnych tanečných kolách nechýba ani známe publikum, ktoré je tvorené prevažne slávnymi osobnosťami. Tentokrát sme si posvietili na prítomné dámy a ich prepracované outfity, v ktorých doslova zažiarili. Ktorá z prítomných dám bola podľa vás oblečená najlepšie?

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Zuzana Fialová ukázala, ako vyzerá v súkromí: Takto ju pravdepodobne ešte nepoznáte, alebo?

Zuzana Fialová

Herečka Zuzana Fialová je členkou poroty tanečnej súťaže a na nedeľnom finále vyzerala naozaj očarujúco! Krémové šaty s rafinovaným strihom vynikli na jej ženských krivkách a dodali jej ešte väčší sexepíl. Trendy lodičky a vkusné doplnky dotvorili celkový outfit.

Adela Banášová

Moderátorka večera Adela Banášová okúzlila v obtiahnutej róbe modrej farby, ktorá je nesmierne pristala. Žena s taktouto postavou si môže dovoliť aj napasované strihy či výraznejšie farby, ktoré nechajú vyniknúť štíhlu postavu.

Zuzana Kanisová

Slovenskú stylistku Zuzanu Kanisovú považujeme za módnu ikonu a nekonečnú inšpiráciu. Jej minimalistické a prepracované outfity sú dôkazom toho, že menej je niekedy viac. Obľúbenú čiernu farbu využila v elegantnom outfite a pôsobila skrátka božsky.

Veronika Strapková

Slovenská speváčka Veronika Strapková podčiarkla svoj exotický vzhľad čiernymi šatami a lodičkami vo výraznej červenej farbe. Nenáročný outfit pôsobil jednoducho a nenútene a mladá kráska zažiarila.

Mary Havranová

Slovenská herečka Mary Havranová ukázala svoju postavičku v čiernych mini šatách, ktoré boli ozvláštnené trendy detailom v podobe odhalených ramien. Sympatická ryšavka stavila na klasiku, ktorá nikdy nesklame. 

Inšpirujte sa: DOD v Markíze: Nežná Miriam Kalisová, Nela Pocisková po dlhej dobe na verejnosti či sexi Dara Rolins

Elena Podzamská

Slovenská herečka Elena Podzamská pôsobí vždy veľmi krásne a upravene. Tentokrát stavila na ležérny outfit, ktorý bol tvorený z čiernych nohavíc, pohodlného svetra a štýlových topánok. Zdá sa, že Elena vie čo jej pristane!

Jana Hospodárová

Musíme uznať, že moderátorke Jane Hospodárovej to nesmierne svedčalo. Červená farba v spojení so štýlovým strihom overalu spôsobila skvelú kombináciu a Janka jednoznačne zažiarila. Nemáme čo vytknúť!

Diana Hágerová

Moderátorka Diana Hágerová patrí k slovenským kráskam, ktoré vyzerajú výborne vo všetkom. Páči sa nám kombinácia čierneho overalu a žiarivých žltých doplnkov v podobe lodičiek a výrazných náušníc.

Mariana Ďurianová

Moderátorka Mariana Ďurianová zvolila jednoduché biele mini šaty, ktoré odhaľovali jej dlhé nohy. Krásny a jednoduchý outfit vynikol najmä vďaka žiarivej farbe a skvelému kontrastu s jej opálenou pokožkou. 

Ktorej zo slovenských žien to pristalo najviac?

spolu hlasovalo 1303 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus