Krásna mamina Marianna Ďurianová o svojom synovi: Vďaka tomuto sa malý Romanko vo svete nestratí

Moderátorka Marianna Ďurianová venuje najviac zo svojho času práve svojmu malému synovi. Malý Romanko rastie ako z vody a Marianna je vďaka jeho povahe a prístupu k životu hrdou mamou.

Marianna so synom Romankom

Marianna so synom Romankom

Zdroj: Ján Zemiar

Každé dieťa je istým spôsobom výnimočné a ani Romanko nie je na tom inak. Marianna Ďurianová nám pred istým časom v rozhovore prezradila, aký je a čo všetko po nej z povahových vlastností "zdedil".

Mohlo by vás zaujímať: Tieto Slovenky sa stali matkami oveľa skôr než hlása dnešný trend: Toto sú ich ratolesti, ktorými sa dnes pýšia

To, že je Romanko živé, neustále usmiate a bezprostredné dieťa sme si na jednej z akcií už v minulosti všimli. Okrem toho, má však jednu vlastnosť, vďaka ktorej sa vo svete pravdepodobne nestratí. "Myslím, že on je taký dobrý mix, že si z nás zobral z každého také to dobré. Je veľmi veselá povaha, priateľský, ale zase je aj dosť asertívny a vie, čo chce. Do dnešného sveta to musí mať samozrejme, lebo inak by sa asi stratil." 

Z Romanka čím ďalej tým viac rastie naozaj veľký fešák a istým spôsobom aj samostatný chlapec. "Teším sa, že nie je taký, že kde ho posadím, tam sedí," priznala v rozhovore Marianna.

 

Príspevok, ktorý zdieľa @mariannadurianova,

Celý rozovor nájdete tu: VIDEO: Vďaka tomuto si Marianna Ďurianová vypracovala ukážkovú postavu: Prezradila, na ktoré jedlo a cviky nedá dopustiť

Na to, že má Romanko iba štyri roky, svoju mamu Mariannu neustále prekvapuje. Na svojom profile len pred pár dňami zverejnila fotografiu s lístočkom, ktorý jej nechal jej syn na chladničke. Išlo o malú pripomienku toho, čo mu má najbližšie v obchode kúpiť. Musíme uznať, že pravopis mu problém nerobí, hoci školu ešte nenavštevuje.

 

Príspevok, ktorý zdieľa @mariannadurianova,

Marianna musí byť spokojnou maminou, keď má doma takého šikovného a ešte k tomu poriadne rozkošného syna. 

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/mariannadurianova
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba