Staň sa modelkou a príď ešte dnes na casting do agentúry Elite Bratislava: Splň si sen a dosiahni svetový úspech

Uznávaná a hlavne úspešná modelingová agentúra Elite Bratislava hľadá nové tváre a opäť dáva šancu v podobe castingu, ktorý vám môže otvoriť dvere do svetového modelingu.

Zúčastnite sa aj vy castingu v agentúre Elite Bratislava

Zúčastnite sa aj vy castingu v agentúre Elite Bratislava

Zdroj: archív Elite Bratislava

Mnohé naše úspešné modelky začínali práve v agentúre Elite Bratislava a dnes sú z nich tváre, ktoré pozná celý svet. Rovnakú šancu ako ony, máš aj ty, vďaka castingu, ktorý usporiadala agentúra priamo vo svojich priestoroch v Bratislave a v Prahe už dnes 13.9.2017 od 13:00 do 16:00.

Prečítajte si aj: Viete, aké typy mužov sú momentálne v kurze? Predstavujeme vám úspešných modelov z agentúry Elite

Nielen dievčatá, ale aj chlapci maju šancu ukázať svoju jedinečnosť a prísť si splniť sen a zažiť úspech, ktorý môžu dosiahnuť práve vďaka agentúre Elite Bratislava, či Elite Praha a tiež prostredníctvom castingu. Agentúra Elite Bratislava má za sebou okrem iného aj úspešné národné finále, ktoré sa uskutočnilo koncom leta v Prahe v krásnych priestoroch Španielskej sály na Pražskom hrade. Slovensko tak budú vo svete reprezentovať Nataša Košťová a Matúš Gašparík, kým za Českú republiku to bude Leontýna Šiřinová a Václav Chvojka. 

Agentúra Elite Bratislava pozýva všetkých, ktorí majú odvahu vstúpiť do sveta modelingu a prejsť sa po svetových mólach, či robiť s výnimočnými menami. Najdôležitejšie sú pri výbere samozrejme vaša osobnosť, jedinečnosť a tiež spôsob vystupovania. Nie je to o prvoplánovej kráse, ale o výnimočnosti a charizme. Preto neváhajte a ešte dnes sa zastavte v agentúre Elite Bratislava, či Praha, kde získate bližšie informácie a priblížite sa ku svojim snom.

Mohlo by vás zaujímať aj: Modelingový expert Saša Jány o finále SEML 2017: Finálový večer prekonal jeho očakávania!

Foto:
archív Elite Bratislava
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba