Presunúť na hlavný obsah

Spomínate si na sexi Bond Girls? To, ako vyzerajú dnes, vás poriadne šokuje

Zahraničné celebrity

Stať sa dievčaťom Jamesa Bonda a zahrať si akčnú rolu po boku mnohých príťažlivých hercov, ktorý Jamesa Bonda stvárnili, je snom takmer každej herečky. Pozrite sa na náš výber tých najkrajších a to, ako vyzerajú dnes.

Herecká postava - James Bond vystriedal po svojom boku niekoľko krásnych a skutočne príťažlivých žien. Dlhé roky obľúbený film je stále lepší a výber herečiek naozaj exkluzívny.

Mohlo by vás zaujímať: Takto ste krásnu Bond Girl ešte nevideli: Sexi pózami aj prirodzenosťou zvádza fanúšikov

Ursula Andress

Herečka a modelka Ursula Andress bola dlhé roky vnímaná ako jedna z najsexi herečiek. Najznámejšou sa však stala vďaka prvému filmu Jamesa Bonda - Dr. No z roku 1962, v ktorom si zahrala Bond Girl Honey Rider. Dnes má 81 rokov a zdá sa, že stále má čo ponúknuť.

Shirley Eaton

Ďalšou úspešnou a nezabudnuteľnou Bond Girl bola a stále je herečka Shirley Eaton. Hoci dnes by ste ju len ťažko spoznali, vo filme Goldfinger v roku 1964 skutočne zažiarila a zahrala si po boku Seana Conneryho. Dnes má 80 rokov a je z nej veľmi sympatická stará mama.

Barbara Bach

Aj herečka Barbara Bach mala príležitosť zahrať si po boku Jamesa Bonda v roku 1977 vo filme Agent, ktorý ma miloval. Len nedávno oslávila 70 rokov, už roky má fungujúce manželstvo a dve dospelé deti. Pozrite, ako sa za ten čas zmenila.

Caroline Munro

Anglická herečka a modelka Caroline Munro si rovnako ako Barbara zahrala v snímke Agent, ktorý ma miloval a práve vďaka tomuto filmu sa stala v hereckých kruchoch nezabudnuteľnou. Stvárnila Bond Girl Naomi a musíme uznať, že vo filme bola skutočne krásna. Dnes má 68 rokov a zdá sa, že sa zmenila na nepoznanie. 

Prečítajte si aj: 50-ročná diva Monica Bellucci: Od poslednej Bond Girl je staršia o 11 rokov, no na sexepíle jej to neubralo!

Maud Adams

Švédska herečka Maud Adams si zahrala ako Bond Girl dokonca dvakrát. Prvýkrát v snímke Muž so zlatou zbraňou v roku 1974 a druhýkrát vo filme Chobotnička v roku 1983. Jej krásne, dlhé a štíhle nohy boli rovnako ako jej dokonalá postava vo filme po boku Jamesa Bonda neprehliadnuteľné. Dnes má 72 rokov a svoj šarm nestratila.

Eva Green

Francúzska herečka a modelka Eva Green je skutočne sympatická žena. Po boku Jamesa Bonda, konkrétne herca Daniela Craiga si zahrala v roku 2006. Hoci nepatrí medzi najvyššie ženy, má čo ponúknuť aj ona sama. Ako Bond Girl jej to vo filme veľmi pristalo.

Caterina Murino

Jednou z nezabudnuteľných sa stala aj talianska herečka Caterina Murino, ktorá sa rovnako ako Eva Green objavila v snímke Casino Royale. Stvárnila príťažlivú Bond Girl Solange a hoci odvtedy prešlo už 11 rokov, nezmenila sa, ale vyzerá stále rovnako, ako vo filme. 

Máte radi filmy s Jamesom Bondom?

spolu hlasovalo 447 ľudí

áno
326
nie
121

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe