VIDEO: Speváčka Dara Rolins má v tom jasno: Prezradila nám tri veci, ktoré ju v živote najviac motivujú

Dara Rolins je talentovanou speváčkou, mamou a neuveriteľne pozitívnym človekom. My vieme, čím sa riadi a na čo v živote nedá dopustiť.

Aj vďaka tomuto je pre nás speváčka Dara Rolins inšpiráciou

Aj vďaka tomuto je pre nás speváčka Dara Rolins inšpiráciou

Zdroj: Vlado Anjel

Daru Rolins sme mali možnosť stretnúť a vyspovedať počas autogramiády, na ktorej predstavila a podpísala svoj nový diár Rok podľa Dary 2018. Vyzerá to tak, že speváčka prostredníctvom svojich slov nemotivuje iba svojich fanúšikov, ale zároveň aj samú seba. 

FEMINITY TV: Vypočujte si celý rozhovor so speváčkou Darou Rolins o tom, čo ju v živote motivuje a najviac napĺňa

Mohlo by vás zaujímať: Spoznajte 10 tvárí krásnej Dary Rolins: V ktorej podobe vám je speváčka najsympatickejšia?

Na speváčke je sympatické, že je vždy pozitívne naladená, neustále aktívna, čo sa týka spevu a koncertov a zároveň je skvelou mamou pre svoju dcéru Lauru. Nás samozrejme zaujímalo, čo ju v živote motivuje a posúva ďalej. "V mojom prípade je to rozhodne hudba, moja dcéra Laura, to je veľká motivácia a potom sú to fanúšikovia a ľudia, ktorí na mňa reagujú a ktorí mi píšu," prezradila Dara.

Ona sama sa snaží fungovať hlavne tak, že si z ničoho nerobí príliš veľkú hlavu a počúva svoje vlastné telo. "Občas srdce predbehne rozum a občas rozum predbehne srdce. To všetko k životu patrí. Je dobré sa s tým zmieriť a udržiavať takú zdravú rovnováhu a balans medzi tými vecami."

Speváčka sa rada odreaguje hlavne vecami, ktoré ju napĺňajú: "Všetko sa to točí okolo hudby, šport - jóga, to ma baví veľmi a čas, ktorý trávim so svojou rodinou."

Prečítajte si aj: Viete, ktoré známe Slovenky majú doma školákov? Dcéra Dary Rolins či Barbory Rakovskej zasadnú do lavíc

Foto:
Vlado Anjel, instagram.com/dararolins_vermi, facebook.com/DaraRolinsOfficial, Ján Zemiar, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba