Zmeny, ktoré si všimnite na svojom mužovi čo najskôr: Ak robí toto, asi mu nie je s vami najlepšie!

Veľakrát si ženy pri svojich povinnostiach a vlastných citových problémoch nevšimnú, že ich polovička nie je taká šťastná ako v minulosti, či dokonca rozmýšľa nad rozchodom.

Toto si na svojom mužovi všimnite čo najskôr

Toto si na svojom mužovi všimnite čo najskôr

Zdroj: Profimedia

To, že vás jedného dňa opustí nemusí prísť iba ako blesk z jasného neba, ale môže k tomu viesť dlhodobá frustrácia a nespokojnosť, ktorú ženy často prehliadnu. Aj váš muž má emócie a potrebuje vašu podporu, či lásku rovnako ako aj vy sama. 

Mohlo by vás zaujímať: Kvôli tomuto si vybral druhú ženu: Keď mi o tom ona sama povedala, nechápala som

Nerobí nič naviac

Žiadne kvety, malé prekvapenia, raňajky do postele, či iné maličkosti. Jednoducho prestal robiť pre vás všetko, čo by ho stálo akúkoľvek extra námahu. Veci sa zmenili, možno ste to neocenili a teraz sa už viac nesnaží. 

Telefón ho zaujíma viac, ako vaša spoločnosť

Pokiaľ ste sa spolu vybrali na večeru, či drink a váš partner je takmer stále na telefóne, zbystrite. Jeho myšlienky sú zrejme úplne inde ako pri vás a pravdepodobne ho začínate nudiť. Sama viete, že keď ste v spoločnosti niekoho, na kom vám záleží, nenecháte sa rušiť ničím iným. V tomto prípade pomôže ak odložíte aj svoj vlastný telefón a začnete sa opäť rozprávať. 

Zo dňa na deň má viac a viac nových priateľov

Stretáva sa s ľuďmi, ktorých vy sama nepoznáte a on ani nemá potrebu vám ich predstavovať. Hľadá nové dobrodružstvo a únik zo stereotypu v spoločnosti nových a iných ľudí.

Stále chce byť sám

Človek, ktorý vyhľadáva samotu sa zrejme cíti lepšie sám, ako vo vašej spoločnosti. Pokiaľ je na tom váš partner podobne a našiel si množstvo aktivít, ktoré robí výhradne sám, zrejme máte problém. 

Nezaregistruje váš nový účes, štíhlejšiu postavu, či sexy bielizeň

Keď muža prestávate zaujímať, pomaly prestáva registrovať akékoľvek zmeny, ktoré sa vás týkajú. Môžete robiť čokoľvek a on to akoby vôbec neregistruje. Možno je už príliš neskoro, alebo potrebuje od vás malé nakopnutie. 

Neustále vám dáva návrhy na to, čo by ste mala zmeniť

Pokiaľ je s vami neustále nespokojný a chce, aby ste sa zmenila, zrejme máte problém. Človek, ktorý miluje, miluje aj s chybami, ale ten, ktorý prestáva milovať vidí iba to zlé, negatívne a nevyhovujúce. 

Práca je prioritou

To, že bol vždy pracovne vyťažený je jedna vec, inou však je to, ak v práci trávi oveľa viac času ako doma a vy ho vidíte iba ráno keď odchádza. Ak sa aj vaše rozhovory týkajú iba jeho práce a pracovných povinností, niečo nie je v poriadku.

Čítajte aj: 10 pilierov stabilného manželstva: Čo by medzi dvomi nemalo chýbať, ak chcú spolu vydržať roky

Cítite sa sama

Ak sa vo vzťahu začínate cítiť sama a uvažujete nad tým, že samej by vám bolo rovnako a možno lepšie, je čas na zmenu. Nehovoríme však o automatickej zmene partnera, či vás, ale o nájdení rozumného spôsobu, ktorý vám obom prospeje. Možno to chce viac lásky, odpustenia, komunikácie, nové aktivity, či viac pochopenia. Ak ho milujete, nevzdajte to tak skoro, pretože nič v živote nie je ideálne, samozrejme pokiaľ na tom nepracujete obaja.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba