Svojho ex som dostala späť skutočne zvláštnym spôsobom: Toto zafungovalo a dnes máme dve deti

To, že sme sa s Dávidom rozišli, som dlho nedokázala predýchať. Nakoniec sa však všetko úplne zmenilo a dnes fungujeme lepšie, ako kedykoľvek predtým.

Toto nakoniec zafungovalo a dnes sme spolu

Toto nakoniec zafungovalo a dnes sme spolu

Zdroj: Profimedia

Náš vzťah bol postavený na príliš nestabilných hodnotách a preto to, že sme sa prvýkrát rozišli mi poriadne otvorilo oči. Bola som totižto hlavnou príčinou a preto mi nezostávalo iné, iba sa zmeniť.

Mohlo by vás zaujímať: Po tom, ako sa ku mne môj muž nasťahoval, som zistila, že ho nemôžem vystáť: Tolerovali by ste toto?

Je náročné takto verejne priznať, že som rovnako ako iné ženy aj ja sama hľadala zabezpečeného muža, s ktorým by bol život jednoduchší. Keď som spoznala Dávida a zistila som, že je úspešný športovec, nepotrebovala som vedieť viac. Jednoducho som si povedala, že ho dostanem za každú cenu a tak sa aj stalo. Keďže som robila všetko, čo chcel a tak ako to chcel, nebolo náročné, aby so mnou bol. Vždy som bola k dispozícií, nemala vlastné záľuby a robila som to, čo som mu videla na očiach. Zašlo to až tak ďaleko, že som odišla z práce a celé dni iba nakupovala, užívala si jeho peniaze a dokonale ho reprezentovala. Časom som mu však nestačila a zistila som, že ma podviedol so ženou, ktorá nebola ani zďaleka taká atraktívna ako ja. Práveže bola úplne iná a nevýrazná právnička. Nakoniec mi povedal, že už to tak necíti a opustil ma. Samozrejme, že som sa z toho nevedela dostať, keďže bol všetkým, čo som mala. 

Časom som si uvedomila, že sa musím prestať utápať v depresii a treba sa pohnúť ďalej. Spravila som si nejaké kurzy a začala robiť redaktorku. Darilo sa mi a práca ma veľmi napĺňala. Hoci som si už nemohla dovoliť to, čo predtým, zvykla som si. Na jednej z akcii sme sa s Dávidom nečakane stretli a bol milo prekvapený, že mám prácu a zmenila som sa. On sám navrhol, aby sme sa niekedy stretli a to ma potešilo. Neozvala som sa mu však dlhší čas, lebo som bola stále zaneprázdnená a to ho ešte viac naštartovalo. Sám sa mi po mesiaci ozval a povedal, že ma chce za každú cenu vidieť. Začali sme sa stretávať a potešilo ho, že som samostatná, iná a nenechám so sebou manipulovať. Netrvalo dlho a dali sme sa dokopy.

Čítajte aj: Môj muž bol dokonalý: Kvôli tejto jednej jeho chybe som mu bola neverná a to nebolo všetko

Po roku si ma vzal za manželku a dnes máme dve deti. Pozerám sa na svet úplne inak a som vďačná za to, že som nezostala v tieni úspešného muža, ale dokázala niečo sama. Fungujeme oveľa lepšie a konečne má ku mne rešpekt a úctu. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba