Sajfa spolu s manželkou Veronikou udávali trend aj v USA!

Moderátora a po novom už aj profesionálneho vloggera Sajfu považujú mnohí za svoj vzor. Je vtipný, nápaditý a vie sa vynájsť v každej situácii. Sajfova sexa žena Veronika jeho originálny šarm svojou prítomnosťou len podčiarkuje. Naposledy sa prechádzali zladení ruka v ruke až v ďalekej Amerike. A veruže im to pristalo!

Zdroj: samsung.com

Sladký mesiac v Amerike. To nie je názov najnovšieho románu pre ženy, ale charakteristické pomenovanie Sajfovej tohtoročnej dovolenky. A hoci od jeho medových týždňov už nejaký ten čas uplynul, manželia netajili svoju zamilovanosť, kráčajúc po promenádach New Yorku, ani dlho po svadbe.

Bozky, nežné objatia a smiech neboli jedinými dôkazmi lásky, ktoré si okoloidúci mohli všimnúť. Sajfa totiž doslova pri každej možnej príležitosti vyťahoval z vrecka telefón, aby mohol zvečniť chvíle strávené na novom kontinente. „Už ma na to upozorňovali viacerí, no ja si nemyslím, že to preháňam. Jednoducho chcem mať všetko, z čoho sa teším, zaznamenané aj pre budúce generácie. Každý okamih s milovaným človekom je vzácny a veľmi rád si pripomínam tie najkrajšie chvíle s Veronikou.“

Sajfa si tak môže vychutnávať svoje dve záľuby naraz. Popri tom, že najradšej trávi čas pri prechádzkach s milovanou ženou, sa totiž podľa vlastných slov zamiloval aj do nových možností fotografovania. „To už vie o mne každý, že ja fotím selfie všade a stále. Ale až v New Yorku sa mi dostal do ruky smartfón Samsung Galaxy Note8, ktorý vo mne prebudil chuť experimentovať. Už som s ním vyskúšal fotenie v tme, v daždi aj cestou v aute a vždy je tá fotka výborná. Viete, koľko mi to ušetrí času, keď nemusím jednotlivé zábery triediť? O to viac mi ho potom zostáva na prácu. A samozrejme aj na Veroniku!“ (smiech)

Kúzlo perfektných fotiek na novej Note8-čke tkvie v jej duálnom fotoaparáte s optickou stabilizáciou obrazu, ktorá vykúzli perfektné zábery aj v zhoršených podmienkach. Konečne sa nám už chlapi nebudú vysmievať, že „ženy nevedia šoférovať a fotiť“. Naopak so širokou ponukou filtrov, efektov a vylepšení prenesiete do snímok váš cit pre umenie. Vybláznite sa s novým foťákom aspoň tak, ako to nedávno urobil Sajfa!

- reklamná správa -

Foto:
samsung.com
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba