Viete, ktorá slovenská herečka nápadne pripomína Juliu Roberts? Ich úsmevy hovoria za všetko

Podobizeň slovenských hercov s tými zahraničnými môže vyzerať aj takto! Tentokrát sme porovnali známe herečky, ktoré vyzerajú ako dvojičky, o čom svedčia aj nasledujúce fotografie.

Zdroj: SITA, instagram.com/zuzkafialova

Vždy keď sa pozrieme na slovenskú herečku Zuzanu Fialovú, v mysli sa nám vybaví hollywoodska kráska Julia Roberts. Tieto dve známe osobnosti nespája len rovnaká profesia, ale aj výzor. Výrazné črty tváre, sexepíl a široký úsmev sú ich spoločnými znakmi, vďaka ktorým je ich podobizeň naozaj očividná. Presvedčte sa sami!

Prečítajte si aj: Herečka Zuzana Fialová ukázala, ako vyzerá v súkromí: Takto ju pravdepodobne ešte nepoznáte, alebo?

Rovnaký úsmev

Či už ide o hollywoodsku krásku Juliu Roberts alebo slovenskú herečku Zuzanu Fialovú, jedno majú spoločné! Ich široký a úprimný úsmev je takmer na vlas rovnaký a vytvára charakteristickú črtu, ktorú si u obidvoch herečiek všimnete ako prvú. Pri pohľade na tieto momentky nebudete vedieť, ktorá je ktorá.

Rovnaká mimika

Divy, ktoré sú známe vo svete šoubiznisu najmä vďaka ich hereckému talentu a nezameniteľnej charizme. Sexepíl, ktorý zo seba vyžarujú obidve krásky je naozaj veľmi silný. Pri pohľade na ich mimiku či spôsob prezentácie si zaručene všimnete rovnaké črty. Ich podoba je priam neuveriteľná!

Iskra v očiach

Rovnaký úsmev a mimika však nie sú jedinými bodmi, ktoré ich spájajú. Ďalším podobným faktorom je aj iskra v očiach známych herečiek. Nemusíme vysvetľovať veľa, stačí ak sa pozriete na fotografiu a zistíte, o čom je reč. Ich vyžarovanie je skrátka na rovnakej vlne!

Pozitívna energia

Inšpiratívne ženy, ktoré okolo seba šíria pozitívnu energiu a šťastie. Presne to je ďalším spoločným znakom krásnych herečiek. Nielenže sú vždy dobre naladené, ale aj ich vtipné grimasy sú priam identické. 

Vyžarovanie

Silné vyžarovanie známych herečiek je niečo, čo ich zaraďuje medzi absolútnu hereckú elitu. Je to niečo, čo sa nedá napodobniť alebo naučiť, jednoducho sa s tým narodíte. Či už je to Julia alebo Zuzana, obidve v sebe skrývajú ženskosť a charizmu, ktorý vidieť na míle. 

Inšpirujte sa: Verili by ste, že tieto známe Slovenky oslávili tento rok 40-tku? Pozrite, ako odlišne a hlavne mlado vyzerajú

Foto:
SITA, instagram.com/zuzkafialova, Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba