Poznáme trendy pre jeseň/zima 2017

Hľadáte inšpirácie pre svoj jesenný šatník? S našim rýchlym návodom sa stanete trendsetterkou za pár minút. Pomôžte si módnym bedekrom od F&F. Vyberte sa na aktuálne nákupy s prehľadom a jasnou víziou.

Zdroj: F&F

Denim je IN

Džínsy sú ideálnym kúskom na voľný čas aj do práce. Pozor však na správny strih, aby lichotili vašej postave. S  F&F kolekciou sa navyše vrátite do 70. rokov, keď leteli zvonové nohavice. Ich výhodou je, že dokážu opticky zoštíhliť a predĺžiť nohy.

Volanie volánov

V šatníku by nemali túto sezónu chýbať ľahké blúzky s volánmi. Sú vhodné na pracovné stretnutia aj romantické večere vo dvojici. Vyberajte tie so zvonovými rukávmi.

Maxi aj priliehavý

Chcete aby váš tohtoročný kabát bol v jednej línii s aktuálnymi trendami? Stavte na farby. Nosí sa horčicová, anilínová, ale aj bordová. V kurze je i káro a motívy anglického vidieka, ktoré dajú vášmu outfitu príjemný nenútený look. Táto jeseň a zima patrí rovnako „oversize“ kabátom ako tým, ktoré lemujú vašu postavu. 

Retro krok

Hovorí sa, že skutočným dôkazom elegancie ženy sú jej topánky. S jesennou kolekciou od F&F to bude hračka. Dodajú vášmu outfitu vintage „look“ a noblesu. Nebojte sa pritom farieb, v kurze je napríklad bordová. Viac z aktuálnej kolekcie si môžete pozrieť TU: http://www.ffmoda.com/sk/

- reklamná správa -

Foto:
F&F
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba