Presunúť na hlavný obsah

Bola som jeho manželkou iba týždeň, keď som v dome našla toto: Od môjho muža by som to nečakala

Partnerské vzťahy

Peter mi dával najavo lásku skutočne ukážkovými spôsobmi. Bol veľký gentleman a cítila som sa pri ňom naozaj dobre. Svadba bola len vyvrcholením toho, ako veľmi sme sa ľúbili...

Za celý čas, čo sme boli spolu sme minulosť spolu príliš neriešili. Obaja sme žili prítomnosťou a preto by ma ani vo sne nenapadlo, že nájdem niečo také v jeho vlastnej pracovni.

Čítajte aj: Po tom, ako sa nám narodilo tretie dieťa, manžel priznal nechutné tajomstvo: Rozviedli by ste sa?

S Petrom sme si svadbu naplno užili a obaja sme sa nevedeli dočkať ďalšej etapy, ktorá nás čakala. Svadbu sme usporiadali po troch rokoch a všetko bolo také tradičné, dokonca som krátko pred svadbou zistila, že čakám bábätko. Nič nám nemohlo pokaziť naše šťastie. Vlastne som si to vtedy aj po celú dobu vzťahu myslela. Hneď po svadbe sme sa nasťahovali do nášho nového domu, kde mal Peter konečne svoju pracovňu, odkiaľ väčšinu času pracoval. Bol to jeho malý sen a preto chcel, aby vyzerala presne podľa predstáv. Všetko sme priniesli nové a preto ma šokovalo, že som počas upratovania jeho súkromnej malej kancelárie našla niečo, čo sa tam nedostalo určite žiadnou náhodou, či omylom.

Ako by ste zareagovali keby nájdete toto?

Už týždeň po svadbe som počas upratovania jeho papierov našla v šuflíku bielu obálku, ktorá bola pod všetkými jeho vecami a dokumentami. Nezvykla som mu kontrolovať veci, ale keďže nebol na nej žiadny nápis, hovorím si, že sa pozriem, čo v nej je. Keď som ju otvorila, takmer som onemela. Bolo v nej sedem fotografií nejakej ženy a zo zadnej strany dátum. Neboli to však klasické fotky, ale akoby ich fotil paparazzi fotograf. Proste také tie, o ktorých dotyčný človek netuší. Nechápala som tomu, keďže s jeho prácou to absolútne nesúviselo. Stále som však dúfala, že je to len hlúpa náhoda a náhodou sa mu to priplietlo medzi veci, ktoré si prisťahoval. Keď prišiel domov, musela som sa ho na to spýtať. Najskôr ho mierne sklamalo, že som sa mu hrabala vo veciach, ale neskôr sa priznal, že na fotografii je jeho bývalá partnerka. Na moje otázky o tom, čo to robí v jeho veciach, prečo si to so sebou vzal do nového domu a kto to fotil, však odpovedal úplne nejasne. "Prosím ťa nerieš to, už je to celé za mnou. Momentálne som tvoj manžel a na minulosť zabudnime." Tá "minulosť" však bola odfotená len pred pár mesiacmi. Keďže sa o tom nechcel rozprávať, nevyťahovala som to, hoci ani dnes tomu nerozumiem.

Prečítajte si: V túžbe udržať si milovaného partnera sme niekedy ochotné urobiť čokoľvek: Tieto ženy vás svojimi príbehmi šokujú

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus