VIDEO: Sexi herečka Barbora Švidraňová ako ju nepoznáte: Toto robila predtým, ako začala so spevom

Barbora Švidraňová je obľúbenou speváčkou a aj talentovanou herečkou. Jednu vec ste však pravdepodobne o nej netušili. Prezradila nám, čomu sa venovala dlhých 15 rokov.

Speváčka Barbora Švidraňová má talent na viac vecí, ako si možno myslíte

Speváčka Barbora Švidraňová má talent na viac vecí, ako si možno myslíte

Zdroj: Vlado Anjel

Len pred pár dňami sme mali možnosť vyspovedať počas otvorenia nových priestorov predajne známej kozmetiky speváčku Barboru Švidraňovú. Prezradila nám, čomu sa v minulosti venovala a aj to, ako bojuje s trémou.

FEMINITY TV: Vypočujte si celý rozhovor s Barborou Švidraňovou o tom, čo robila dlhých 15 rokov ešte predtým, ako začala so spevom

Prečítajte si aj: Najsexi ryšavky slovenského šoubiznisu: Ktorá z týchto krások vás okúzlila najviac?

Je výrazná, sexi a hlavne neuveriteľne sebavedomá. Barbora Švidraňová je jednoducho žena, ktorá vie, čo chce a ide si za tým. V minulosti sa však venovala niečomu úplne inému ako spevu a herectvu. Barbora odmalička tancovala ľudové tance. "Tancovala som od štyroch rokov vo folklórnych súboroch a v podstate to milujem doteraz. Nevenovala som sa však len folklórnemu tancu, ale mala som aj spoločenské tance, balet a step."

Hoci má Barbora talent aj na túto oblasť, v obľúbenej tanečnej súťaži Let´s dance sa zatiaľ neobjavila. Na to, či by takúto ponuku prijala, zareagovala s úsmevom na tvári: "No samozrejme, aspoň by som schudla."

Mohlo by vás zaujímať: Sympatická moderátorka Lucia Barmošová predviedla skrytý talent: Pozrite sa, čo jej ide rovnako dobre, ako moderovanie

Foto:
Vlado Anjel, instagram.com/_basie_, Ján Zemiar, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba