VIDEO: Hĺbkové ošetrenie pleti, ktoré si dokonale užijete: Odborníčky z oblasti beauty nám prezradili viac!

O stav vašej pleti by ste sa mali s pribúdajúcim vekom starať čoraz dôkladnejšie a nenechávať nič na náhodu. Najzákladnejšou formou ošetrenia by malo byť hĺbkové čistenie, ktoré jemne odstráni nedokonalosti pleti a zároveň vyčistí vaše póry.

Predstavujeme vám hĺbkové čistenie pleti bez invazívneho zásahu

Predstavujeme vám hĺbkové čistenie pleti bez invazívneho zásahu

Zdroj: Archív Institut Esthederm

Nemusíte však navštevovať kozmetické salóny, kde budete vystavené nepríjemnému vytláčaniu, ktoré vašu pokožku zbytočne naruší a podráždi. V salóne krásy Institut Esthederm Paris sme sa dozvedeli o ošetrení, ktoré je ultra-jemné a k pleti naozaj šetrné. Doprajte svojej pleti dôkladnú starostlivosť a ona vám to vráti dokonalým vzhľadom.

FEMINITY TV: Odborníčky na krásu zo salónu Institut Esthederm Paris o hĺbkovom ošetrení pleti

Prečítajte si aj: VIDEO: V akom veku treba začať s prevýchovou pleti? Takto dokážete podľa odborníčky omladnúť o niekoľko rokov

Príjemná návšteva v salóne krásy Institut Esthederm Paris v Prešove nám priniesla množstvo nových poznatkov o správnej starostlivosti pleti a tiež o ošetrení, ktoré by si mala dopriať každá žena. Odborníčky na krásu Antónia Jadušová a Ľudmila Nagyová nám priblížili koncept ich salónu a zároveň vysvetlili, ako funguje ošetrenie s názvom OSMOCLEAN. 

Salón krásy Institut Esthederm Paris v Prešove

Popri ošetreniach v salóne krásy v Prešove sa klientky cítia veľmi príjemne, keďže celými priestormi sa šíri pokojná a uvoľnená atmosféra. „Chceme dopriať klientke súkromie a relax,“ priblížila Antónia Jadušová. Zatiaľ čo miestnosť na profesionálne ošetrenia je útulnejšia, vstupná miestnosť dýcha otvoreným a presvetleným priestorom. „My sme to poňali trošku netradične a pre naše klientky robíme aj také stretnutia, kde ich oboznamujeme s novými produktmi a zároveň im poskytneme priestor, aby sa tu trošku porozprávali,“ dodala s úsmevom.

Odborníčka na pleť odporúča produkt s bunkovou vodou

Zaujímalo nás, v čom sa skrýva tajomstvo krásy kozmetickej značky Institut Esthederm a ktorý produkt považuje samotná odborníčka za zázračný. „Zaujala ma celulárna voda. To bol produkt, ktorý ma naozaj oslovil, pretože voda, ktorá poskytne bunke to najideálnejšie prostredie, v akom môže existovať, tak to ma naozaj nadchlo a presvedčilo,“ prezradila pre Feminity. Celulárna voda patrí k najznámejším a tiež najobľúbenejším produktom z rady Institut Esthederm. Bunková voda, ktorej zloženie replikuje vodu v pleti a na pokožku pôsobí ako „živá voda“ je zdrojom vitality a energie. 

Profesionálne ošetrenie OSMOCLEAN 

Úlohou Institut Esthederm je prevychovať pleť, čiže naštartovať správne fungovanie pleti zvnútra. Práve táto kozmetika spĺňa všetko to, čo ženy potrebujú pre správnu starostlivosť o pleť a tiež na to, aby boli aj po rokoch krásne. Medzi najzákladnejšie ošetrenia by sa dalo považovať hĺbkové čistenie pleti, ktoré odstráni povrchové nedokonalosti pleti. V salónoch krásy Institut Esthederm však nepraktizujú čistenie sprevádzané naparovaním či nepríjemným vytláčaním.

Hĺbkové čistenie pleti OSMOCLEAN z pohľadu odborníčky

Profesionálne ošetrenie s názvom OSMOCLEAN kombinuje viacero techník a produktov na odlíčenie, vyčistenie pleti, ale aj hĺbkové vyčistenie pórov. Toto ošetrenie je k pokožke veľmi šetrné a odborníčka na krásnu pleť Ľudmila Nagyová nám priblížila viac o tomto ošetrení: „V Esthederme každej klientke odporúčame, že dôležité je čistenie pleti. OSMOCLEAN je súčasťou každého jedného ošetrenia a spočíva v dvojzložkovom odličovači očí a pier, odličovacom mlieku, tonikum, osmoclean. Na záver ide bunková voda a sérum. Klientky si potom môžu rozšíriť ošetrenie Expert a Essential, kde sa pridáva maska a masáž,“ začala odborníčka v starostlivosti o pleť.

Určené pre všetky typy pokožky

Zaujímavosťou je, že ošetrenie OSMOCLEAN je určené pre všetky typy žien bez ohľadu na vek či stav pokožky a dozvedeli sme sa tiež to, ako často sa odporúča podstúpiť tento typ ošetrenia. „Nie je to vekovo obmedzené, je to pre každý typ pokožky. Závisí od toho, v akom stave je pokožka. Ak je napríklad aknózna alebo trpí inou disfunkciou pleti, tak sa toto ošetrenie odporúča raz za dva týždne. Ak je pokožka v lepšom stave, tak sa odporúča raz mesačne." A po akom dlhom čase môžeme spozorovať prvé pozitívne zmeny?  „Pokožku netreba nadmerne ošetrovať, ale naučiť ju správne fungovať. Keď pokožku naučíme správne fungovať, vidíme výsledky aj po mesiaci alebo dvoch," dodala Ľudmila Nagyová.

Ako funguje hĺbkový čistič pórov?

Čistiaci krém, ktorý pomocou masáže vytvorí aktívnu emulziu, ktorá jemne a pritom dôkladne vyťahuje nečistoty z pórov. Rešpektuje prirodzenú flóru pokožky a je účinným produktom v boji proti nedokonalostiam či nečistotám pleti. Niekedy sa v salónoch robili invazívne zásahy do pleti, musela sa naparovať a vytláčať. Na základe tohto hĺbkového čističu pórov je tam vyvinutý osmotický tlak ktorý krásne vyčistí pokožku a zároveň ju vydenzifikuje. Ošetrenie spočíva v takom relaxe a spokojnosti, takže klientka nám netrpí na lehátku," prezradila bližšie.

Viac informácií alebo produktov nájdete na stránke www.institutesthederm.sk

Foto:
Archív Institut Esthederm, Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
PR článok

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba