Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie produkty na bielenie zubov, ktoré skutočne fungujú: Tieto sme si overili u nás v redakcii!

Zdravie

Zázračné produkty na bielenie zubov, ktoré sme dobrovoľne vyskúšali. Do čoho sa oplatí investovať na ceste za vysnívaným bielym chrupom? My vám to prezradíme!

V súčasnej dobe existuje na trhu také nespočetné množstvo produktov na bielenie zubov, že samotná myšlienka rozjasnenia vášho úsmevu sa pre niekoho môže stať nezaujímavou. Mali by ste investovať do pásikov alebo špeciálnych pier na bielenie zubov? Zubná pasta alebo gél? Ktoré z dostupných liečebných postupov získajú najlepšie výsledky alebo akékoľvek výsledky? Tým všetkým sme sa zaoberali u nás v redakcii a zistili, že niektoré produkty na bielenie zubov naozaj fungujú! Vybrali sme pre vás tých 5 najlepších a veríme, že vám tento zoznam prinesie ten najžiarivejší úsmev, po akom túžite.

Mohlo by vás zaujímať: Overené tipy, vďaka ktorým bude váš úsmev žiarivo biely: Krásne zuby sú predsa základom úspechu!

Na ceste za vysnívaným úsmevom

Ak ste sa rozhodli začať bieliť zuby doma pomocou zázračných produktov, dopredu si poriadne preštudujte, aké vedľajšie účinky môžu byť sprevádzané celým procesom. Medzi najčastejšie vedľajšie účinky je zaradená citlivosť zubov, s ktorou by ste mali vopred rátať. Ak si len predsa neveríte a túžite po bielych zuboch, stále je tu možnosť navštíviť zubného profesionála, ktorý vám zuby vybieli v ambulancii pomocou špeciálnych gélov. Pre tých z vás, ktorých zaujalo domáce bielenie zubov tu máme hneď niekoľko overených produktov, ktoré skutočne fungujú. Presvedčte sa sami!

Bieliace pásiky Crest 3D White

Ak vám nerobí problém venovať 30 minút denne vysokoúčinnej liečbe, skúste bieliace pásiky od značky Crest 3D White. Obsahujú zložky odolné voči poškodeniu zubnej skloviny a zároveň nespôsobujú citlivosť počas používania. Sú to tiež jediné bieliace pásky, ktoré boli schválené Americkou zubnou asociáciou. Ľahko použiteľné, pohodlné na nosenie a prinášajú vynikajúce výsledky už po pár týždňoch. Nemáme čo dodať!

Zubná pasta Sensodyne True White 

Bielenie zubov v prípade, keď sú super-citlivé, môže byť zložitejšie než si myslíte. Našťastie je na trhu zubná pasta Sensodyne True White, ktorá je desaťkrát menej agresívna než ostatné zubné pasty. Pravidelným používaním tejto bieliacej pasty sa eliminujú škvrny z povrchu zubov a zároveň sa vytvorí aktívny ochranný štít. Ideálna pre všetkých z vás, ktorí trpia zvýšenou citlivosťou zubov. Táto pasta dokáže naozajstné zázraky!

Organický jablkový ocot

Organický jablkový ocot obsahuje malé množstvo kyseliny octovej, ktorá slúži na rozpadanie zubného kameňa. Jeho zloženie sa podobá kyslým roztokom, ktoré používajú zubári na získanie zubného kameňa či škvŕn na zuboch. Používajte ho namiesto ústnej vody alebo si ním potrite zuby pred spaním. Dávajte si však pozor na množstvo, ktoré použijete. Veľké množstvo jablčného octu by mohlo zmäkčiť vašu zubnú sklovinu a narušiť jej štruktúru.

Aktívne uhlie Carbon Coco

100% prírodné bielidlo pre vaše zuby. Prirodzene bieli a leští zuby, posilňuje zubnú sklovinu a detoxikuje ústnu dutinu bez použitia chemikálií. Tento produkt sme si obľúbili vďaka jeho zloženiu, viditeľným výsledkom a príjemnej kokosovej príchuti. Bezpečné prísady nepoškodzujú vašu sklovinu ani ďasná a používanie tohto produktu nie je sprevádzané nepríjemnou bolesťou či pocitu citlivých zubov.

Inšpirujte sa: Perfektný indikátor zdravia: Stačí si len skontrolovať tento orgán a odhalíte, ako ste na tom zdravotne

Zubný gél Cougar Tooth Gloss 

Tento gél v sebe obsahuje špeciálne vyvinutú zložku, ktorá nepoškriabe a nezničí vašu zubnú sklovinu. Gél s leskom na zuby využíva čistiace sily k šetrnému odstráneniu škvŕn zo zubov a váš úsmev bude už o pár použitiach naozaj biely. Navyše obsahuje látky, vďaka ktorým vytvorí na zuboch ochrannú vrstvu, ktorá bráni usádzaniu farbív a udržiava zuby biele po dlhší čas.

- Najčítanejšie -