Presunúť na hlavný obsah

Môj muž ma podvádzal na internete: Tento typ dievčat mužov priťahuje a nemá absolútne žiadne zábrany

Feminity

Virtuálna nevera sa začína celkom nevinne. Avšak tento ľad je veľmi tenký. No mnohí muži si to neuvedomujú. Dokonca sú pre pár vášnivých chatov ochotní riskovať aj manželstvo. Skutočne to stojí za to?

Izabela a Milan tvorili ideálny manželský pár. Skvele si rozumeli, mali spoločné záujmy a dokonca sa málokedy hádali. Kameňom úrazu bola len téma dieťaťa, nakoľko sa Milan v 36 rokoch stále cítil na otcovstvo príliš mladý. A keďže táto debata bola pre nich ako zamínované pole, obaja sa jej radšej vyhýbali. 

Odhalila to úplnou náhodou

To, že sa Milan naozaj cítil ako násťročný zistila jeho žena úplnou náhodou. Keď zostala doma ležať s chrípkou a zapla si spoločný tablet, zasvietila na displeji zrazu správa od Vikinky. ”Fešák, kde si? Už sa ťa neviem dočkať! Na dnes mám pripravené špeciálne číslo. Budeš nadšený!” Z nevymazanej komunikácie jej manžela a mladučkej Vikinky sa sypali dráždivé narážky, ale aj veľmi otvorené sexuálne návrhy.

Nič tomu nenasvedčovalo

Izabela zostala v šoku. Jej manžel bol dovtedy pozoný, obetavý, milujúci. Takéto niečo by ju ani vo sne nenapadlo. Ako neskôr zistila, Milan si na internete vo forme virtuálnych fantázií vyskúšal absolútne všetko - online chat, videá a dokonca neváhal zapojiť aj webkameru. Po Milanovom príchode domov sa ho Izabela rozhodla okamžite konfrontovať tým, čo zistila. A jeho reakcia? ”Prosím ťa, prestaň Izka, robia to všetci muži. Môžeš byť rada, že to neskúšam s reálnymi ženami. Mám aj takých kamarátov. Toto je čisto len hra.” 

Virtuálna nevera bolí rovnako ako reálna

Izabela sa s tým nedokázala zmieriť. Muž ktorého milovala, plánovala s ním rodinu a žili v jednej domácnosti osem rokov, si počas večerov užíval vášnivé online ”hry” s násťročnými slečnami. Zdalo sa jej, že prekročil určitú hranicu a nevedela to pochopiť. ”Erotika na internete láka anonymitou a bezpečnou vzdialenosťou od ostatných. Keď však partner používa túto formu komunikácie so ženami tak, že ohrozí dôveru toho druhého, je to virtuálna nevera. Hoci sa od reálnej sa líši formou realizácie, bolí častokrát rovnako,” vysvetľuje Mgr. Martin Miler, klinický psychológ. 

Nedokázala sa s tým vyrovnať

Každý večer tak Izabela zaspáva s myšlienkou, s akou novou virtuálnou kráskou si jej manžel začal najnovšie. Jej sokyne boli mladé ”žaby”, s ktorými nemala šancu ani chuť bojovať. Vyzerali ako vystrihnuté z módneho editoriálu a mohli mať sotva sladkých osemnásť. Napokon dala Milanovi ultimátum. Buď ona, alebo jeho ”hry”. Sľúbil jej, že s tým prestane. Po mesiaci zistila, že z jeho strany to bol len sľub, ktorý nič neznamenal. Jeden večer, keď prišiel Milan domov, nenašiel tam Izabelu ani jej veci. Rozhodla sa urobiť hrubú čiaru a začať život s niekým, kto ju bude skutočne milovať. Milanovi prišiel po mesiaci návrh na rozvod a on s ním súhlasil. S Izkou sa stretli len na súde, kde sa na ňu ani nepozrel. Trvalo jej dlho vyrovnať sa s tým, no dnes je mamou ročnej dcérky a po svojom boku má skvelého chlapa. Takého, ktorý neloví mladé ”rybky” na nete. Takže to nerobia všetci muži. No a Milan? Ten je stále sám. Evidentne mu k šťastiu stačia jeho internetové kamarátky.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus