Ste stále single? Toto sú veci, ktoré musíte zmeniť, ak nechcete zostať sama

Vyzerajú perfektne, sú úspešné a bez chlapa. Čoraz viac dnešných žien spája práve tento spoločný menovateľ. My sme sa pozreli na to, v čom to môže byť. A samy sme zostali v šoku! Občas totiž stačí zmeniť naozaj málo.

Tieto ženy napriek úspechu nenašli recept na dokonalé šťastie

Tieto ženy napriek úspechu nenašli recept na dokonalé šťastie

Zdroj: Profimedia

Túžite vždy po nesprávnom

Ak sa vám pravidelne stáva, že sa vždy zaľúbite do muža, ktorý má nejaké záväzky, rodinu alebo býva v inej krajine, pravdepodobne to nebude len náhoda. Možno len skutočne pracuje vaše podvedomie a cielene si vyberáte radšej chlapíkov, s ktorými to nemá budúcnosť ako by ste mali zvoliť skutočný vzťah. Niekedy je totiž náročné aj pre ženy prijať fakt, že by už bolo fajn usadiť sa a nájsť konečne toho pravého. Platonická láska totiž môže byť v istých prípadoch oveľa pohodlnejšia. A verte nám, že vieme o čom hovoríme. 

Máte zo seba komplexy

Napriek tomu, že od okolia stále počúvate, že vyzeráte super, vy sama si to nemyslíte. Vždy nájdete niečo, s čím nie ste spokojná. Raz je to postava, inokedy vlasy, potom pleť. Teraz budeme veľmi úprimné. Musíte si priznať, že vám chýba patričná sebaúcta a sebadôvera. Naozaj platí to, že ak je žena šťastná a spokojná, vyžaruje to aj navonok. Tak sa teraz povinne pozrite do zrkadla a povedzte si päť vecí, čo na sebe máte rada. To bude taký malý krôčik k tomu, že čoskoro už nebudete každý večer zaspávať sama.  

Vyhýbate sa spoločnosti

Ráno sa prebudíte, vyvenčíte psa, idete do práce, potom do posilky, večer odpoviete na nejaké pracovné maily a doslova odpadnete do postele. Takto nejako vyzerá život dnešných úspešných single žien. Pohltené prácou, úplne zabúdajú žiť skutočný život. To, že občas vybehnete na nákupy, či pohár vína s kamoškou nerátame. Tam asi pána dokonalého veru nestretnete. Musíte začať aj spoločensky žiť. Chodiť večer do podnikov, divadla, kina, či na rôzne akcie. Presne tie, na ktoré síce dostávate pozvánky, ale vždy skončia v spamovom koši. 

Vždy sa nájde dôvod, prečo nie je ten pravý

Aj vy poznáte vety typu?: "Roman bol perfektný, ale… Peter bol takmer dokonalý, len…" Že sú vám notoricky známe? Tak potom možno to je dôvod, prečo ste stále sama. Prestaňte dookola hľadať niekoho lepšieho. Pán ”Božský” ako ho poznáme zo seriálov je skutočne len hrdinom filmového plátna. Je prirodzené, že ten váš bude mať aj nejaké chyby. Rovnako ako ich máte aj vy sama. Občas teda nie je zlé, nastaviť si aj opačné zrkadlo. Skúste prehodnotiť zoznam svojich kritérií a nejaké body jednoducho vynechať. A ktovie, možno zistíte, že muž vašich snov sedí rovno pri vedľajšom stole…

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba