Dokonalé ráno podľa Andrey Verešovej: Týmto rituálom začína svoj bezchybný deň!

Zaujímalo vás vždy, ako vyzerá začiatok dňa jednej z najznámejších slovenských modeliek? Ak si myslíte, že po zobudení ju čaká zástup stylistov a vizážstov, ste na omyle. Dokonalé ráno podľa Andrey Verešovej vás naozaj prekvapí.

Ranné rituály krásnej modelky, na ktoré nedá dopustiť

Ranné rituály krásnej modelky, na ktoré nedá dopustiť

Zdroj: Facebook A.V.

Zdravý životný štýl je alfou a omegou mnohých úspešných modeliek a nás zaujímalo, ako trávi svoje ráno jedna z najznámejších na Slovensku. Reč je o krásnej modelke, ktorá sa preslávila aj výhrou v súťaži krásy a dodnes sa príležitostne venuje foteniam či módnym prehliadkam. Čo stojí za dokonalým vzhľadom Andrey Verešovej sa možno dozviete vďaka jej rannej rutine. Nechajte sa prekvapiť!

Prečítajte si aj: Známe slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili dokonalými telami: Čo sa skrýva za tajomstvom týchto sexi krások?

Pozdrav slnku

Ak sledujete Andreu na sociálnej sieti, zaručene viete, že táto slovenská modelka podľahla čaru jogy. Uvoľnujúce cvičenie, vďaka ktorému sa stáva telo ohybnejšie a flexibilnejšie patrí k jej obľúbeným pohyblivým aktivitám a venuje sa mu už roky. Musíme priznať, že jej to veľmi pristane a náročné pózy zvláda s prehľadom.

Vyvážené raňajky

Ďalším dôležitým bodom sú zaručene vyvážené raňajky plné vitamínov a potrebných živín. Andrea miluje ovocie a pestrú stravu, vďaka ktorej je jej pokožka žiarivá a vypnutá. Raňajky patria k jej každodennému rituálu a nikdy ich nevynecháva. Inšpirujte sa jej zdravým jedálničkom a pripravte si podobnú pochúťku aj vy!

Príprava chutného snacku

Medzi jej každodenné činnosti patrí aj príprava zdravých raňajok či desiaty pre svoje ratolesti. Andrea je v kuchyni ako doma, čo dokazujú aj fotografie, ktoré pravidelne pridáva na svoje sociálne siete. Či už sú to zdravé a chutné raňajky alebo sladký dezert, nič jej nerobí problém. Ak by ste si mysleli, že modelky nič nejedia, boli ste na omyle.

Spevnenie postavy

Ak nepraktizuje pozdrav slnku a jej obľúbené cviky z jogy, staví na posilňovanie svalstva a spevnenie celej postavy. Andrea miluje akýkoľvek pohyb a za roky v modelingu si našla cvičenia, ktoré najviac vyhovujú jej telu. Spojenie pilatesu a posilňovania so závažiami patrí k jej ďalším ranným rituálom.

Inšpirujte sa: Modelka Andrea Verešová si takto užíva chvíle s deťmi: S postavičkou ako lusk pri nich vyzerá ako staršia sestra

Dokonalé krivky

Spojenie cvičenia a zdravých raňajok sa môže zdať ako maličkosť, no pravidelným kombinovaním týchto dvoch rituálov môžete docieliť výsledky, ako uznávaná slovenská modelka. Zdá sa, že starostlivosť o vlastné telo sa noazaj oplatí a dôkazom je aj jej dokonalá postava. Tak čo, ktorú zo spomínaných aktivít si naplánujete na nasledujúce ráno?

 

Foto:
Facebook A.V.
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba