Presunúť na hlavný obsah

Romanca princa Harryho pokračuje: Takýto luxus doprial svojej vyvolenej a všetci hovoria o zásnubách

Zahraničné celebrity

Meghan Markle je šťastná žena. Nielenže jej jej vyvolený princ Harry, dopriava luxus, ktorý sa len tak nevidí, ale sú si čoraz bližší a intímnejší aj pred zrakom verejnosti. Všetci preto skloňujú aj slovo svadba.

Jedna noc za 1400 libier a neskoré večery pre zamilovaný párik

Princ Harry sa nedávno zúčastnil svetoznámych hier známych ako Invictus v kanadskom Toronte. Samozrejme, že po jeho boku nesmela chýbať jeho krásna polovička, herečka Meghan Markle, ktorá mu robila aj sprievodkyňu, keďže v Toronte istý čas natáčala právnickú drámu, a tak sa tam vyzná. Nebol by to však princ, keby svojej láske nedoprial aj luxus, ktorý mu jeho postavenie umožňuje.

Ubytovaní boli v prekrásnom a jednom z popredných hotelov celej Kanady, vo Fairmont Royal Yorku, kde jedna noc v apartmáne stojí až neuveriteľných 1400 libier. Podľa istých zdrojov však dvojica mala samostatné apartmány počas celého pobytu, no vnútri luxusného komplexu trávili mnoho večerov bok po boku až do neskorej noci.

Mohlo by vás zaujímať: Obľúbené raňajky krásnej Meghan Markle princa Harryho sa už roky stravuje rovnako

Hotel ako z rozprávky 

Pre lepšiu predstavivosť presvedčte sa sami, že pobyt v tomto hoteli pripomína priam rozprávku... Zvonka obrovský mrakodrap, vo vnútri ohromujúci interiér, dych vyrážajúci bazén s relaxačnou vírivkou či rozľahlá suita s kráľovskou posteľou, veľkou obývačkou, jedálňou a barom v jednom. K tomu si pridajte veľkolepý výhľad na mesto a rozprávka je na svete. 

Čítajte tiež: V takejto polohe ste princa Harryho ešte nevideli: Je šikovnejší, ako si možno myslíte

Dotyky, pusa a iné intímnosti na verejnosti

Nielen zdroje blízke okoliu páru si všimli mnohé intímnosti medzi týmito dvomi. Samotní dvaja aktéri sa k sebe veľmi mali aj na verejnosti. Počas hier sa v hľadisku rozprávali, smiali, dotýkali, držali za ruky, hľadeli si dlho do očí, dokonca jej vraj Harry vysvetľoval aj ako sa líšia pravidlá tejto hry od pravidiel bežného tenisu.

Ostatní ľudia z hľadiska tiež priznali, že samotný princ bol veľmi milý aj k svojmu okoliu. S ľuďmi sa fotografoval, dokonca sa s nimi rozprával, pýtal sa na to, či sa im páčila hra. Britský Mirror informuje aj o tom, že bookmakeri berú už aj stávky na to, kedy dôjde k zásnubám a samozrejme časom aj k svadbe.

Neprehliadnite: Zamilovaný princ Harry: Svoju vyvolenú stihol predstaviť už aj švagrinej Kate. Schyľuje s k ďalšej kráľovskej svadbe?

 

- Najčítanejšie -