Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Potvrdené! Kim Kardashian vynosí tretie dieťa náhradná matka: Do klanu Kardashian-Jenner pribudnú tri deti

Zahraničné celebrity

K tomu, že Kim Kardashian zvažuje náhradné materstvo, sa už priznala. Avšak až nedávno túto informáciu aj potvrdila. Nebola by to však Kim, keby to neurobí vo veľkom štýle...

„Čo sa stane, keď...?“

Najslávnejšia členka rodu Kardashian-Jenner, Kim, sa rozhodla potvrdiť prírastok tretieho dieťaťa do svojej rodiny s hudobníkom Kyanu Westom, naozaj originálne. Priamo prostredníctvom upútavky na 14. sériu pokračovania ich rodinnej reality show, ktorá začne už onedlho. Konkrétne v upútavke odznejú slová adresované jej sestre Khloe cez telefón v tomto znení: „Čo sa stane zakaždým, keď poviem, hádaj čo?“ Potom oznámila “budeme mať dieťa“.  Tak zabila dve muchy jednou ranou, keďže pripravila zároveň skvelé promo tejto série. 

VIDEO: Pozrite si nasledujúce promo k 14-tej sérii reality show, kde Kim Kardashian zverejnila svoje rozhodnutie ohľadom tretieho dieťaťa

Mohlo by vás zaujímať: Kim Kardashian túži po treťom dieťati: Má to však jeden háčik, kvôli ktorému prišla aj na túto myšlienku!

Komplikované tehotenstvá, voľba náhradnej matky 

Kim s Kyanu sa rozhodli pre náhradnú matku kvôli zdravotným problémom, ktoré mala Kim počas oboch tehotenstiev. Ďalšie dieťa jej lekár jednoducho neodporučil vynosiť. Keďže sa však nikdy obaja netajili tým, že by do svojej rodiny privítali oveľa viac detí, rozhodnutie bolo v podstate veľmi jednoduché a tak začali podnikať aj kroky. Kim navštívila inštitúciu, ktorá jej našla niekoľko vhodných kandidátok, a tá sa s jednou z nich po čase aj stotožnila. Tak k 4-ročnej North a len ročnému Saintovi pribudne ďalšie hviezdne bábätko. 

Čítajte tiež: Ako žijú početné celebritné rodiny a na akých hodnotách si zakladajú? Nahliadnite do ich súkromia

Tomu sa povie skvelé načasovanie

Tomu sa povie, skvelé načasovanie, pretože Kim nie je jediná, ktorá očakáva prírastok do rodiny budúci rok.  Jej sestra Khloe nedávno oznámila, že čaká svoje prvé dieťa so svojím súčasným priateľom a najmladšia z klanu Kadashian-Jenner, Kylie, rovnako šokovala svet svojím tehotenstvom v pomerne mladom veku na dnešnú dobu. Pripravovaná séria 14 populárnej americkej reality show začala jedným tehotným prekvapením za druhým. Tak sa zdá, že táto rodina dokáže šokovať ešte poriadne dlho. 

Neprehliadnite: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

- Najčítanejšie -