Pre môjho muža som bola príliš tučná: Hoci som neschudla, vzťah som si vďaka tomuto udržala

To, že muži zbožňujú ženy s krivkami môjho priateľa príliš nezaujímalo. On sám si ma jednoducho už v začiatkoch vzťahu predstavoval oveľa štíhlejšiu.

Pre môjho muža som bola príliš tučná...

Pre môjho muža som bola príliš tučná...

Zdroj: Profimedia

Nikdy som nemala problém s nadváhou, nebola som vyslovene tučná a občas som si dokonca aj zacvičila. Keď som však stretla Tomáša, začala som sa vnímať inak, ako dovtedy.

Prečítajte si aj: Mala som skvelý vzťah s mužom: Malo to však jednu chybu, kvôli ktorej dnes ľutujem, že som ho vymenila za iného

S Tomášom to bola doslova láska na prvý pohľad. Nešlo ani tak o romantiku, ako o to, ako nám bolo spolu dobre a ako sme si už od prvého zoznámenia perfektne sadli. Obaja sme mali čerstvo pred tridsiatkou, rozbiehali si kariéru a v rámci možností sme si užívali život. V jednej veci sme sa však líšili a to bola vášeň ku športu, ktorá bola u Tomáša obrovská. Vždy po práci si išiel zacvičiť a skutočne na sebe pracoval. Ja som však šport brala len ako rekreáciu, kým mi jedného dňa nepovedal, že by som mohla byt chudšia. Trochu ma to zranilo, ale neriešila som to, keďže som bola so svojou normálnou postavou spokojná. Po štyroch rokoch s Tomášom sa na mňa zopár kíl nalepilo, ale napriek tomu som nevyzerala zle. Bola som spokojná žena s krivkami a sebavedomím. Tomáš však spokojný nebol a stále ma motivoval do cvičenia, varil zdravo a snažil sa o to, aby som tých 5 kíl naviac schudla. Tvrdil, že ma miluje a nechce meniť, len by mi chcel pomôcť. Nerobila som si z toho ťažkú hlavu, veď predsa by so mnou nebol, ak by som sa mu nepáčila. 

Vďaka tomuto ma neopustil, ani nevymenil za inú

Tomáš videl, že to so mnou nič nerobí a že som vyrovnaná a preto zo svojich nárokov mierne poľavil. Prestal s tým úplne keď sme zistili, že som tehotná. Počas celého tehotenstva mi tvrdil aké mám krásne telo a aký bol hlupák. Iróniou však je, že keď som sa po pôrode snažila dať do pôvodnej formy len ma jeden večer objal a povedal, že telo, ktoré on chcel stále meniť, priviedlo na svet najkrajšieho malého človeka. Vraj som krásna, ženská, sebavedomá a hlavne silná žena. Ospravedlnil sa mi a tým, že ma už do ničoho netlačil ma motivoval viac, ako predtým. Dnes má malý 3 roky a ja mám postavu, akú som nikdy nemala. Šport sa časom stal našou rodinnou prioritou.

Inšpirujte sa: Ak sa hanbíte vyzliecť do plaviek, inšpirujte sa týmito ženami: Nie sú vychudnuté a napriek tomu milujú svoje telo

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba