Presunúť na hlavný obsah

Len kvôli jednej veci som si začala so starším mužom: Neboli v tom však žiadne peniaze

Partnerské vzťahy

Keď nás spolu stretnú ľudia na ulici, pravdepodobne si pomyslia, že som zlatokopka, ktorej ide iba o peniaze. Avšak pravda je úplne inde.

V období, v ktorom som spoznala Dušana som prežívala akúsi "krízu stredného veku". Nevedela som ako ďalej, hoci kariérne sa mi neuveriteľne darilo...

Mohlo by vás zaujímať: Moja 16-ročná dcéra sa zamilovala do muža mojej najlepšej kamarátky: A to nie je ani zďaleka všetko

On bol akýmsi oživením všetkého toho zabehnutého stereotypu. Hoci pôsobím na ľudí ako extravagantná žena, v skutočnosti som úplne iná. Vedel ma pochopiť, vypočuť a dokázali sme sa hodiny rozprávať o živote. Neboli to plytké rozhovory o druhých luďoch, ale úplný opak. To na ňom aj do dnes milujem. Jediný problém pre moje okolie a rodinu bol samozrejme jeho vek. Kým ja som mala čerstvo po tridsiatke, jemu ťahalo na 50 tku. 20-ročný rozdiel by ste však počas našich rozhovorov rýchlo prehliadli. Mal štýl, bol gentleman a ženy si vážil. Ku mne sa vždy správal s úctou. Nešlo mi o jeho peniaze, keďže som zarábala rovnako dobre, ak nie dokonca viac. Avšak bola v tom ešte jedna vec.

Toto bol a je dôvod prečo on a prečo starší 

Pred Dušanom som mala mužov v mojom veku, maximálne o pár rokov starších. Vždy však takých, ktorí túžili po rodine, ktorú som ja nemohla mať. Ťažko sa mi o tom hovorí, ale kvôli potratu z minulosti som viac nedokázala otehotnieť. Bola to obrovská chyba, ktorú dodnes ľutujem, ale musela som sa s tým zmieriť. Stať sa otcom som však ani jednému z bývalých partnerov nechcela odoprieť a tak to vždy nejak skončilo. Dušan však mal svoje dve dospelé deti z predošlého vzťahu a viac detí nechcel. Predsalen mal svoje roky a nevedel si to predstaviť. Aj toto bolo dôvodom prečo starší muž. Dnes sme spolu viac ako päť rokov a poviem vám, že lepšieho partnera som si vybrať nemohla.

Čítajte aj: Môj partner ma za celý rok vzťahu nepozval ku sebe domov: Keď som zistila dôvod, myslela som si, že snívam

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus