Presunúť na hlavný obsah

Zrodil sa nový klan: Cindy Crawford a jej vydarená rodinka valcujú svet!

Feminity

Kaia Gerber doslova ovládla poslednú módnu prehliadku Chanel v Paríži! Zdá sa, že 16 ročné žieňa bude v úspešnej kariére topmodelky nasledovať svoju mamu.

Mladučká modelka totiž najnovšie dokonca otvárala prehliadku módneho domu Chanel. Všetci z nej boli absolútne očarení. Má totiž anjelskú tvár, dokonalá črty a typicky modelkovskú postavu.

Svoju dcéru s hrdosťou sledovala Cindy z prvého radu a bolo vidieť, aká je na ňu pyšná. Napriek tomu, že topmodelka má už okrem Kaii aj dospelého syna, vyzerá stále božsky. Jej pôvab je priam neuveriteľný. 

Aj keď Kaia svoju kariéru odštartovala len nedávno, okamžite na seba upriamila pozornosť. Dokonca už na prehliadkach stihla zatieniť aj slávne hviezdy ako je Bella Hadid či Kendall Jenner. V Paríži okrem Chanelu predvádzala pre Chloe, v Miláne pre Pradu a v New Yorku pre Marca Jacobsa. Na začiatok kariéry naozaj slušné. Toto krehké žieňa sa stalo slávne doslova zo dňa na deň. A už teraz majú o ňu záujem tie najprestížnejšie módne domy. 

Za svojou sestrou však ani náhodou nezaostáva 18 ročný Presley, ktorý sa dal taktiež na modelingovú dráhu. Nechýba mu charizma a perfektné črty tváre. Môžeme len konštatovať, že v spojení so slávnym pôvodom a krásou budeme o tejto rodinke ešte veľa počuť.

 

- Najčítanejšie -