Najsexi modelky na festivale Burning Man 2017: Podujatie si nenechala ujsť ani táto mladá Slovenka

Týždňového festivalu v nevadskej Black Rock Desert sa zúčastnili opäť krásne ženy, ktoré svojimi outfitmi dráždili mužskú predstavivosť. Sexi modelky Victoria´s Secret a k tomu aj jedna sexi mladá Slovenka...

Každý rok sa teším na Burning Man, je to pravdepodobne jeden z najneuveriteľnejších zážitkov môjho života

Každý rok sa teším na Burning Man, je to pravdepodobne jeden z najneuveriteľnejších zážitkov môjho života

Zdroj: Instagram.com/sarasampaio

Pre tých, ktorým toto podujatie nič nehovorí, ide o každoročný týždňový festival rôznych kultúr v dočasne postavenom mestečku Black Rock City v severozápadnej Nevade, priamo v púšti.  Burning Man nie je len označovaný za miesto, kde zistíte, kto ste, ale aj ukážete aká sexi ste. Svoje o tom vedia aj tieto ženy, ktoré doslova inšpirovali. 

Mohlo by vás zaujímať: Manželka sexi herca Chaninga Tatuma odhodila zábrany: Na sociálnej sieti ukázala svoje vyšportované pozadie!

Shanina Shaik

Pre túto krásnu modelku Victoria´s Secret je Burning Man srdcovou záležitosťou. Ako sama na svojom instagrame napísala, je to pre ňu najlepší čas na vytváranie spomienok s rodinou, svojou láskou aj novými priateľmi. Vidieť sme ju mohli v takýchto zaujímavých outfitoch a pózach. 

Alessandra Ambrosio

Stálica Victoria´s Secret svojimi dych vyrážajúcimi fotografiami provokuje naozaj dokonale. Nestarnúca modelka predviedla sexi outfity a takto jeden z nich aj sama vtipne okomentovala  na svojej sociálnej sieti: „Vždy som vedela, že som mala byť zapaľovač.“ Tiež dodala, že bolo úžasné dať dohromady oblečenie, ktoré ju nabilo energiou. 

Sara Sampaio

„Každý rok sa teším na Burning Man, je to pravdepodobne jeden z najneuveriteľnejších zážitkov môjho života,“ opísal takýmito slovami podujatie ďalší krásny anjelik. Svojej profesii anjelika ostala verná a predviedla sa aj s takýmito krídlami a sexi telom. 

Čítajte tiež: Prečo obdivujeme štýl modelky Emily Ratajkowski? Prinášame vám najlepšie looky tejto mladej ikony

Jasmine Tookes

Jasmine predviedla rovnako ako jej kolegyňa Sara anjelské krídla len troška v inom, možno povedať, aj oveľa viac dráždivejšom čiernom prevedení. K tomu aj dráždivá podprsenka, zahalená tvár, strapce na sexi zadku a takýto bol výsledný outfit. 

Martha Hunt 

Ďalšia sexi známa modelka poňala festival naozaj festivalovo a prevetrala sa rovno na bicykli, na ktorom predviedla aj svoj sexi zadok. Na Burning Man sa promenádovala so svojimi ďalšími sexi kamarátkami modelkami a boli rozhodne neprehliadnuteľné. 

Candice Swanepoel

Candice sa zúčastňuje Burning Man-a pravidelne každý rok. Tento rok prišla so svojimi kolegyňami a kamarátkami v jednom, Marthou Hunt a Alessandrou Ambrosio. Candice sa predviedla v africkom šate aj ako púštny kvet. 

Neprehliadnite: Brazílska topmodelka urobila na takú krásnu ženu netradičný krok: Prekvapí vás, čo si zaumienila a takisto dôvod

Dominika Jankovičová

Jednoznačne ozdobou tohto medzinárodného podujatia bola aj naša krásna, mladá slovenská módna návrhárka, pre ktorú to bola podľa jej instagramových slov „magická cesta jej života“. Ešte dodala: „Práve teraz ani nemôžem dať moje pocity, myšlienky a emócie do slov! Burning Man mi poskytol životné spomienky a zmenil ma zvnútra.“ My ešte dodáme, že Dominika v ničom nezaostávala za sexi anjelikmi Victoria´s Secret a predviedla naozaj sexi zadok v tomto outfite.

Foto:
Instagram.com/sarasampaio, instagram.com/shaninamshaik/,instagram.com/alessandraambrosio/, instagram.com/jamieamazur/, instagram.com/jastookes/ instagram.com/marthahunt/, instagram.com/angelcandices/, instagram.com/domijankovicova/
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba