Skvelé inšpirácie, ako zakomponovať bielu do jesenných outfitov: Takto budete chic!

Biela nie je typickou farbou, ktorá by sa nosila na jeseň, no pokiaľ ju správne zakomponujete, vyzerá skvelo. Presvedčte sa sami.

Skvelé inšpirácie, ako zakomponovať bielu do jesenných outfitov: Takto budete chic!

Skvelé inšpirácie, ako zakomponovať bielu do jesenných outfitov: Takto budete chic!

Zdroj: Profimedia

O tom, že jeseň nepatrí len tmavým a pre niekoho pochmúrnym outfitom, sme sa presvedčili pri pozeraní na street style počas fashion weekov. Biele basic kúsky v kombinácii s dokonale premyslenými detailmi vytvárajú nezameniteľnú súhru. Nositeľky, ktoré si vybudovali status módnych ikon, vám presne ukážu, v čom spočíva čaro nenásilného, ale naopak, prirodzeného štýlu.

Inšpirujte sa: Úpletové šaty pre štýlové ženy: Trendy kúsok, ktorý si obľúbite v jesenných dňoch!

Kombinuje ju s jesennými prvkami

Biela sama o sebe zvýrazní tón pleti a rozjasní jeho nositeľku. Pokiaľ však nechcete pôsobiť ako ľahko oblečená, sústreďte pozornosť na kombinovanie s typickými jesennými kúskami ako je tvídový materiál, oversized kabát alebo horúci doplnok v podobe baretky. Dokonale premyslené, no pritom uvoľnene pôsobiace stylingy nás presvedčili, že menej je niekedy viac. 

Zatiaľ čo niekto môže siahnuť po obyčajnom tričku, iná žena je odvážnejšia a trúfne si napríklad na pyžamo tón v tóne. Skorá jeseň ho ešte znesie, no čím viac bude prituhovať, vyhýbajte sa bielej od hlavy po päty. 

Prečítajte si: Bodkovaný vzor skvelo oživí váš šatník: Keď sa budete držať týchto pravidiel, nič nepokazíte

Vrstvenie robí s outfitom divy a takisto aj spojenie elegantnejších kúskov s tými ležérnejšími v podobe huňatých svetrov. Voľba topánok momentálne ponúka ešte stále na výber lodičky alebo členkové čižmičky. Práve tie druhé dodávajú celkovému dojmu patričný šmrnc a odvahu. 

Viac outfitov ako zakomponovať bielu farbu do vášho šatníka na jeseň si pozrite v našej galérii.

Foto:
Profimedia, Twin-Set, Mohito, Reebok, H&M, Furla (Designer Outlet Parndorf), Baťa, Sinsay
Zdroj:
ms

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba