Exotická dcéra Ivany Christovej sa každým dňom mení: Pozrite si, v ktorej podobe vyniká najviac!

Talentovaná dcéra Ivany Christovej, Daniela Christová našla svoju vášeň v líčení. Kreatívnu prácu prezentuje aj na vlastnej koži a jej štýly líčenia nás naozaj zaujali už dávnejšie. Presvedčte sa sami!

Daniela Christová a jej inšpiratívne tipy na líčenie

Daniela Christová a jej inšpiratívne tipy na líčenie

Zdroj: Instagram.com/danielachristova

Dcéra známej kráľovnej krásy Ivany Christovej je poriadna kráska a ich podoba je naozaj nezameniteľná. Mladšia kópia prvej československej miss však nepokračovala v maminých šľapajach a namiesto kariéry modelky si vysnívala kariéru úspešnej make-up artistky. Šikovná Daniela je nielen odbornou poradkyňou v oblasti krásy, ale sama líči ženy na rôzne spoločenské a významné podujatia. Takto jej to pristane, keď sa rozhodne nalíčiť samú seba!

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky predviedli štýlové outfity: Zaujala dcéra Ivany Christovej, Karolína Chomisteková za dámu a ďalšie

Sýto červené pery

Daniela vám hneď v úvode ukáže, ako nosiť červený rúž a zároveň pôsobiť vkusne a pôvabne. Inšpirujte sa jej štýlom líčenia a stavte na výrazný červený rúž, ktorý rozžiari vašu tvár a dodá vám potrebný sexepíl. Stavte na očné linky, ktoré dokonale ladia k výrazným perám a buďte za kráľovnú večera.

Pastelové farby

Ďalším skvelým tipom pre vás, môže byť prirodzenejší typ líčenia, v ktorom sú zakomponované pastelové farby a ružovkasté odtiene. Zosvetlite svoje oči pomocou svetlého očného tieňu a na pery naneste rúž v svetlo ružovej farbe. Toto jemné líčenie pôsobí veľmi sviežo a mladistvo.

Obočie ako základ úspechu

Najväčší dôraz pri líčení by sa mal klásť na obočie, ktoré dotvára celkový vzhľad celej tváre a dokáže zmeniť naozaj veľa. Je dôležité podčiarknúť váš prirodzený tvar a farbu obočia a nekresliť si nadbytočné línie, ktoré by vám mohli skôr uškodiť. Daniela je presným príkladom toho, ako by to malo vyzerať.

Dymové oči

Ak túžite po výrazných očiach a dymovom líčení, nechajte si poradiť od známej make-up artistky Daniely Christovej. Aj v tomto prípade platí pravidlo, že tieňovať vaše oko by ste mali podľa jeho prirodzeného tvaru. Dovolené sú farby ako čierna, tmavohnedá, šedá či odtiene modrej, ktoré sú momentálne veľmi trendy.

Matný rúž

Ďalšou kozmetickou vychytávkou na trhu je aj matný rúž, ktorý si obľúbili mnohé make-up artistky či modelky. Matné pery vytvárajú nezameniteľný efekt a hodia sa všetkým typom žien, bez ohľadu na vek či výzor. Stavte na tento výrazný prvok a komplimenty okolia sa budú len tak hrnúť.

Inšpirujte sa: VIDEO: Speváčka Dara Rolins má v tom jasno: Prezradila nám tri veci, ktoré ju v živote najviac motivujú

„Nahé“ líčenie

Tento ty líčenie je zo všetkých najprirodzenejší a vytvára efekt nahého make-upu. Dôležité je pri ňom zakryť všetky nedokonalosti pleti a použiť pritom minimum krycieho krému tak, aby pleť pôsobila veľmi prirodzene a rozjasnene. K bezchybnému vzhľadu vám postačí len upravené obočie a jemná očná linka.

Foto:
Instagram.com/danielachristova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba