Šesť virálnych noviniek, ktoré boli v roku 2017 najviac predávané: Pre toto ich budete chcieť aj vy!

Zoznámte sa so šiestimi najkvalitnejšími a najinovatívnejšími produktmi modernej doby v štýlovom prevedení, ktoré sa predávajú miliónom ľuďom na celom svete. Toto sú zároveň dôvody, pre ktoré získavajú na obľúbenosti každým dňom.

Zoznámte s najkvalitnejšími a najinovatívnejšími produktmi v štýlovom prevedení, ktoré sa predávajú miliónom ľuďom na celom svete

Zoznámte s najkvalitnejšími a najinovatívnejšími produktmi v štýlovom prevedení, ktoré sa predávajú miliónom ľuďom na celom svete

Zdroj: Profimedia.sk

WowFixIt

Tá najlepšia ochrana vášho telefónu či notebooku v podobe unikátnej technológie vyrobenej v Izreali, ktorá v jednej tenkej vrstve pokryje dokonale celý displej či obrazovku. Je to novinka na trhu s displejmi, ktorej sa len za jeden mesiac od uvedenia predalo neuveriteľných 4 milióny kusov. Tenká, tekutá vrstva skla ochráni váš displej alebo obrazovku pred prípadným poškriabaním, poliatím nejakou tekutinou či iným poškodením. Viac o tejto novinke sa dozviete aj v tomto článku... 

Mohlo by vás zaujímať: Ideálne pre mamičky s deťmi a pre všetkých používateľov mobilných telefónov: Novinka, vďaka ktorej vášmu telefónu už nič nehrozí

Trusty charge

Dôveryhodná nabíjačka je produkt, ktorá sa stal virálnym najmä v poslednej dobe, kedy svet zasahovala jedna prírodná katastrofa za druhou. Ľudia tak oceňujú jej kvality a kupujú ju, hoci je pomerne dosť drahá. Ide o núdzové zariadenie, ktoré nás dokáže udržať v kontakte so svetom bez ohľadu na možný katastrofický scenár. Vďaka zabudovanej baterke so solárnym napájaním je spoľahlivé pri výpadku energie a vďaka rádiu dokáže poskytnúť dôležité informácie v čase krízy. Veľkou výhodou je aj to, že má slnečnú, ručne ovládanú elektrickú zásuvku s USB portom, ktorý nabije aj váš mobilný telefón. Trusty charge je vodoodolná, takže uspeje aj pri povodniach. 

Ultra Sonic Pest Warrior 

Ktorej z nás je príjemné, keď po byte alebo dome vidíme zrazu pobehovať nejakých škodcov alebo natrafíme na pavúkov, ktorých sa bojíme? Na rozdiel od prostriedkov obsahujúcich drsné chemické látky alebo neľudské spôsoby ako ich zabiť, Pest Warrior tomuto problému zabráni ešte skôr, než sa stane problémom vďaka vytváraniu neznesiteľných frekvenčných zvukových vĺn, ktoré škodcov odpudzujú. Veľmi populárnym sa Pest Warrior stal najmä v Austrálii, kde sa to rôznymi škodcami len tak hemží. 

Čítajte tiež: Život a domáce práce môže zjednodušiť a spríjemniť technika

Siren Song

Perfektný názov pre naozaj perfektnú vecičku. Zariadenie inšpirované vojenskou technikou, ktoré skrýva v sebe viac než 130 decibelov, aby spacifikovalo ľudí od úmyslu vykradnúť vám dom alebo zabrániť útokom na vaše dieťa alebo ak žijete sami v zlom zdravotnom stave a potrebujete upozorniť, že sa vám niečo stalo. Tento osobný alarm vám naozaj dokáže zachrániť nielen majetok, ale aj život. V súčasnosti jedno z najvyhľadávanejších bezpečnostných zariadení v Amerike. V tomto roku sa ho predalo neuveriteľných 100 000 kusov. Hoci bezpečnosť je na prvom mieste, jeho dizajn kľúčenky vás tiež dostane. 

KeySmart 

Kto z nás nenosí v kabelke alebo taške zväzok kľúčov a hoci ich používame denne, nikdy presne nevieme, ktorý je na čo? Predstavujeme vám tento praktický organizátor kľúčov, ktorý ponúka jednoduché a elegantné riešenie pre ich usporiadanie. KeySmart sa skladá z dvoch odolných dosiek vyrobených z hliníkového lepidla, ktoré slúžia ako držiaky kľúčov, ktoré dokážu pokryť až 14 kľúčov kompaktným spôsobom, odolným voči zavádzaniu. Vďaka svojmu prevedeniu sa nemusíte obávať, že vám poškriabe displej mobilu a ako ďalší bonus, môžete s ním chodiť bez toho, že by vaše štrnganie bolo počuť na kilometer ako pri bežnom zväzku kľúčov.

Neprehliadnite: Ilustrátor, ktorý vás dostane svojimi originálnymi nápadmi: Pozrite sa, z čoho čerpá inšpiráciu!

Fixd

Už sa vám niekedy stalo, že ste prišli do autoservisu s tým, že potrebujete vymeniť olej, a zrazu vám automechanik vylíčil, čo všetko by ste mali v aute vymeniť a lacné to rozhodne nebolo? Všetka česť poctivým automechanikom, ale pravdou je, že mnohí často zneužívajú nevedomosť ľudí v tejto oblasti a chcú na vás zarobiť aj výmenou niečoho, čo v skutočnosti nepotrebujete. Potom je zariadenie Fixd presne to, čo potrebujete, pretože si ho dáte do auta a pri ďalšom upozornení kontrolky, že niečo nie je v poriadku, vám okamžite zároveň diagnostikuje kontrolný problém. Takto vás nebudú môcť oklamať ani mechanici. Len v tomto roku si toto zariadenie zarobilo neuveriteľných 50 miliónov dolárov, čo ho radí medzi najvyhľadávanejšie.

Foto:
Profimedia, wowfixit.com, trustycharge.com, pestwarrior.com, getsirensong.com, getkeysmart.com, fixdapp.com
Zdroj:
MG, lifed.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba