Sesterské duo Twiins má v šatníku poriadne odvážne kúsky: Pozrite, ako sexi sa vedia vždy zladiť

Sestry Veronika a Daniela Nízlové sú známe hádam každému. Sú odvážne, krásne, talentované, iné a hlavne vždy sexi a jedinečné. Idú si svoje a takto im to spolu pristane.

Odvážne sesterské duo má v šatníku skutočne sexi kúsky oblečenia

Odvážne sesterské duo má v šatníku skutočne sexi kúsky oblečenia

Zdroj: Instagram.com/twiinsmusic

Veronika a Daniela Nízlové nie sú len šikovné speváčky, ale aj príťažlivé a krásne ženy. Majú svoj vlastný štýl a v niektorých prípadoch aj poriadnu odvahu. Pozrite sa na ich najodvážnejšie kúsky zo šatníka.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Slovenky v luxusných outfitoch: Romana Škamlová ako bohyňa, omladnutá Adriana Kmotríková a ďalšie

Bielo - čierna klasika

V tejto na prvý pohľad jednoduchej a základnej kombinácií sestry určite na akcii zaujali. Takto vyzerali na sestrách krátke nohavice a vysoké opätky skombinované s odvážnou vrchnou časťou oblečenia. Fialový rúž dodal obom šmrnc a štýl.

Biela

To, že biela môže byť sexi ukázali sestry aj vďaka nasledujúcemu outfitu, ktorý zvolili na oslavu svojich narodenín. Hoci išlo o dlhé outfity, stačilo rafinovane odhaliť bruško a pridať výrazný rúž.

Príťažlivé aj počas zimy

To, že vedia byť sestry Nízlové sexi aj v chladnejšom období dokázali nasledujúcou fotografiou, na ktorej predviedli svoje obtiahnuté a odvážne čierne outfity. Pred zimou ich chránil iba dlhý sveter a čižmy.

Sexi čierna

Čierna farba pristane hádam každej žene a takmer nikdy nič nepokazí. Sestry siahli tentokrát po obojkoch, dlhých čižmách, kožených bundách a veľmi krátkych nohaviciach.

Opäť čierna skombinovaná s kožou

Odhalené bruško, obtiahnuté tričko v druhom prípade a skinny kožené nohavice. Sesterské spevácke duo Twiins ukázalo, že na svojich postavách pracuje a má sa čím pochváliť.

Inšpirujte sa: Slovenky ako nevesty: Twiinska stavila na hlbší dekolt, Domi Navara Cibulková a Ivana Gáborík siahli po rafinovanosti

Elegantné a sexi

To, že vedia byť sestry elegantné a sexi zároveň dokázali ďalším výberom outfitov. Kým jedna z nich odhalila dlhé, štíhle nohy, druhá zvolila vysoké čižmy a obtiahnuté tričko. Pozrite, ako im to pristalo.

Štýlové a výrazné

Kým niektorí ľudia módny výstrelok v podobe roztrhaných džínsov príliš nemusia, sestry Veronika a Daniela si ho obľúbili. Jednoducho ho skombinovali s obtiahnutým bielym tričkom a výraznými teniskami.

Spoločenské šaty

Aj dlhé, na prvý pohľad úplne jednoduché šaty sestrám takto pristanú. Predpokladáme, že v zaujímavom strihu šiat s výstrihom obe na spoločenskej akcii určite zaujali. 

Odvážne a zároveň tajomné

Posledný outfit je čierny, čipkovaný a poriadne sexi. Sestry zvolili čipkovaný vrch, kučeravé vlasy, a čierne nohavice. Čo poviete na tento odvážny výber?

Páčia sa vám odvážne outfity, ktoré majú v šatníku známe sestry Nízlové?

áno
130
nie
359
Hlasovalo: 489

Foto:
Instagram.com/twiinsmusic, Ján Zemiar, Vlado Anjel
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba