Dara Rolins vymenila intenzívne cvičenia za toto: Prezradila nám, vďaka čomu má štíhlu postavu

Speváčka Dara Rolins je vyťažená žena, ktorá sa ešte v minulosti venovala boxu a rôznym iným cvičeniam. V poslednej dobe si však zamilovala niečo úplne iné.

Nie sú za tým žiadne intenzívne cvičenia

Nie sú za tým žiadne intenzívne cvičenia

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Venuje sa spevu, svojej dcére a nájde si čas aj na seba. Ten najradšej trávi cvičením, ktoré ju nabije energiou a dobrou náladou. Avšak aktuálne nejde o žiadne intenzívne a dlhé cvičenia.

Celý rozhovor si vypočujte tu: VIDEO: Speváčka Dara Rolins má v tom jasno: Prezradila nám tri veci, ktoré ju v živote najviac motivujú

Dara nám v poslednom rozhovore prezradila, aké cvičenie si zamilovala a pri čom najradšej vypne a dobije baterky. "Teraz je to joga, ktorej som tak dokonale prepadla. Predtým to bol box, ale ten mi uberal strašne veľa energie. Hrozne ma bavil, ale nemala som už potom čas na tie svoje ostatné aktivity." Speváčka tiež priznala, že sa jej ráno ťažšie vstávalo s dcérou do školy a bola veľmi unavená. 

Keďže žije veľmi aktívny život, potrebovala cvičenie, vďaka ktorému bude fungovať celý deň, zacvičí si, ale zároveň sa pri ňom veľmi nezničí. "Prehodnotila som to a zistila, že určité veci človek nemôže robiť na 50 percent. Rozhodla som sa preto robiť veci, ktoré ma aj nabíjajú, aj mi tú energiu dávajú a zároveň mi ju berú. Je tam tá rovnováha a to tá joga dokáže."

Prečítajte si: VIDEO: Pôvabná misska Jeanette Borhyová o vášni k športu: „Každá žena sa musí nájsť v tom, čo jej najviac vyhovuje“

Speváčka má vo svojom živote jasno a vždy hľadá spôsoby, ako to všetko zosúladiť tak, aby fungovala na sto percent. My musíme uznať, že sa jej to darí a pri pohľade na jej postavu je vidieť, že našla overený spôsob, ktorý u nej momentálne funguje.

Okrem jogy však speváčka dbá aj na zdravú stravu, oddych a relax, ktorý si aktuálne užíva aj na Bali, kam pred pár dňami odcestovala.

Venujete sa aj vy z času na čas joge?

áno
112
nie
156
Hlasovalo: 268

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi, Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba