Presunúť na hlavný obsah

Otehotnela som s partnerom svojej kamarátky: To, ako sa to skončilo, nikto z nás nečakal

Partnerské vzťahy

Všetko, čo sa medzi mnou a Lukášom stalo, bolo neplánované. V živote by som totižto svojej kamarátke neprebrala muža.

Keď mi kamarátka pred rokom predstavila svojho nového partnera Lukáša, bola som očarená. Tak charizmatického muža som už dlho nevidela. Napriek tomu som to neriešila, keďže to bol jej partner a ona moja najlepšia priateľka. 

Mohlo by vás zaujímať: Kvôli práci som sa odsťahovala preč od rodiny: To, čo sa stalo potom, som nezvládla

Kým oni dvaja preživali najkrajšie obdobie, ja som si užívala svoj slobodný život. Mala som po ťažšom rozchode a nehľadala nič nové. Jednoducho mi bolo dobre aj samej. S mužmi som sa však stretávať neprestala. Ani jeden z nich nebol vhodným adeptom a preto to celé skončilo rýchlo a už po pár stretnutiach. Lukáš a ja sme sa vďaka kamarátke zblížili a kým ona príliš šport nemusela, ja som bola na ňom závislá. Práve šport nás dvoch spojil, mali sme sa o čom s Lukášom rozprávať a časom sme začali spolu chodiť do fitka. Kamarátka bola rada, lebo aspoň mala prehľad o tom s kým je a ona sa mohla venovať veciam, ktoré ju bavili. Čím viac času sme spolu trávili, tým sme si boli bližší. 

Časom sa však všetko zmenilo

Stalo sa to vtedy, keď sme sa rozhodli ísť všetci traja na jeden víkendový pobyt, kde sme mali veľa športovať a užiť si turistiku. Kamarátke sa nechcelo, ale bol to darček od Lukáša a preto sa chcela premôcť. Večer pred odchodom mi volala, že sa necíti dobre a či by som išla namiesto nej. Pre mňa to nebol problém, keďže som sa tešila a tak sme si víkend užili len ja a Lukáš. Avšak jeden večer sme to prehnali s alkoholom a skončili sme spolu. Ráno som si to vyčítala a prosila Lukaša aby nič nepovedal. Ľutovala som to, lebo išlo o priateľa mojej najlepšej priateľky. Bola som rozhodnutá, že jej to poviem, keď príde správna chvíľa. 

Prečítajte si: V akej podobe vidia muži nahé ženské telo najradšej? Pozrite si, ako ich najčastejšie priťahujeme

Bolo to ťažké a preto som to dusila v sebe asi dva mesiace. V tom čase som zistila, že som tehotná a to ma úplne zničilo. Musela som s pravdou von a preto som jej povedala, že sa potrebujeme o niečom vážnom porozprávať. Povedala, že aj ju niečo už dlho trápi a potrebuje radu. Myslela som si, že na to prišla, ale keď mi večer v podniku povedala, že počas nášho pobytu podviedla Lukáša a už s ním asi nechce byť, zostala som v šoku. Samozrejme, že som sa jej hneď na to priznala s tým, čo som urobila a jej reakcia ma prekvapila. "To je skvelé, lebo jediné o čom hovorí si ty a my dvaja aj tak nemáme veľa spoločného." Ani jeden z nás takýto koniec nečakal...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus