Presunúť na hlavný obsah

Božská Angelina Jolie zažiarila v plnej kráse: Keď uvidíte, na čo sa nechala nahovoriť, zostanete v úžase!

Zahraničné celebrity

V najnovšom vydaní amerického vydania módneho magazínu Harper´s Bazaar je hviezdou titulky očarujúca herečka Angelina Jolie. V prekrásnej sérii fotografií sa ocitla v polohe, ktorá je jej srdcu najbližšia.

Hollywoodska herečka a režisérka Angelina Jolie je známa svojou nezameniteľnou krásou, talentom a silným vyžarovaním. V novom vydaní módneho magazínu prejavila svoju osobnosť a v sérii prirodzených fotografií sa ukázala v pózach, ktoré patria k jej životu. Prekrásne fotenie v Namíbii vám svojou atmosférou vyrazí dych!

Mohlo by vás zaujímať: Taká krásna ešte nebola: Pozrite, akou zmenou aktuálne prekvapila Angelina Jolie!

Editoriál plný silných momentov

Pri príležitosti 150. výročia módneho magazínu sa na titulnej strane objavila charizmatická kráska Angelina Jolie. Nie však kvôli sláve či závidenia hodnej kráse, ale kvôli myšlienkovému hnutiu, vďaka ktorému ju známa po celom svete. Angelina je totiž hrdou bojovníčkou za ľudské práva po celom svete a svoje úsilie zmeniť svet konkretizuje aj na Namíbiu. 

Prirodzenosť

Práve na tomto mieste bol nafotený aj najnovší editoriál pod taktovkou známeho módneho fotografa Alexi Lubomirski. Ten dokázal zachytiť Angelinu v prirodzenosti, ktorá jej pristane najviac.

Nebezpečné fotenie

Na fotení nechýbali živé leopardy, ktoré vytvárali nebezpečný look a celému foteniu dodávali nezameniteľnú atmosféru. Prekrásna Angelina sediaca uprostred púšti v Namíbii a popíjajúca čaj v spoločnosti divokých zvierat je naozaj vydareným záberom. Nedbalý účes, prirodzený make-up a jednoduchý styling sú presne tým, čo si toto fotenie vyžadovalo a tento záber v nás vyvoláva naozaj silné emócie!

Inšpirujte sa: Ženy, ktoré sú v Hollywoode označované za najväčšie dámy: Amal Clooney či Monica Bellucci svojím štýlom ohurujú

VIDEO: Pozrite si video s Angelinou Jolie, ktoré vám priblíži celú atmosféru z fotenia v Namíbii

- Najčítanejšie -