Pranie nemusí byť utrpenie. Stačí, keď popremýšľate pri výbere práčky

Máte stres z prania? Obávate sa, či náhodou nenájdete nejakú zabudnutú ponožku? Obťažuje vás neustále chodenie k práčke, či už doprala? Jednoduchou pomocou je výber správnej práčky, ktorá vyhovuje vašim preferenciám a má funkcie, ktoré oceníte. Jednou z nich môže byť práve práčka Samsung AddWash, s ktorou budete mať všetko pod kontrolou.

Zdroj: PR

Ktorá z nás nepozná starosti so stratenými alebo zabudnutými kusmi oblečenia, ktoré sa našou nepozornosťou alebo zábudlivosťou našich rodinných príslušníkov nedostali do práčky? Alebo neustále chodenie a kontrolovanie, či už je čas vyvešať bielizeň? Žiadna z nás nie je neomylná a platí to aj o našich rodinných príslušníkoch. Preto občas musíme prijať fakt, že zabudnutá bielizeň sa dostane na rad až s ďalšou várkou prania. Alebo tak tomu nie je?

Teraz máte možnosť zbaviť sa aspoň jedného stresového faktoru a zaobstarať si jednu z radu práčok Samsung AddWash, ktorá umožňuje pridať akýkoľvek zabudnutý odev, ale aj aviváž kedykoľvek počas pracieho cyklu. To je možné vďaka špeciálnym AddWash dvierkam, ktoré si pochvaľuje až 92 % užívateliek. To znamená nielen menej starostí, ale aj viac času, ktoré môžete venovať svojim deťom, priateľom alebo partnerovi.  Zároveň máte o niečo jednoduchší život. Práčky AddWash navyše disponujú vynikajúcimi pracími schopnosťami, ktoré odporúča až 98 % používateľov. Osvedčená technológia EcoBubble totiž vyperie vašu bielizeň aj pri nízkych teplotách, a to vďaka produkcii aktívnej peny, ktorá vzniká zmiešaním pracieho prostriedku, vody a vzduchu. Takáto pracia zmes sa šetrne a najmä rýchlejšie dostane hlboko do tkaniny.

Ani intenzívne škvrny už nie sú problémom. Vďaka technológii Bubble Soak totiž jednoducho necháte oblečenie nasiaknuť bublinami, vďaka ktorým odstránite z látky všetky nečistoty. Funkcia Speed Spray zabezpečí, že vaša bielizeň bude s pomocou rýchlejšieho odstreďovania vypratá za menej ako hodinu. A aby s vami bola AddWash čo najdlhšie, Samsung dáva automaticky k jej kúpe až 10-ročnú záruku na jej motor s digitálnym invertorom.

Vašu práčku budete mať odteraz pod kontrolou, nech ste kdekoľvek, a váš život bude jednoduchší. Funkcia Smart Control totiž umožňuje na diaľku ovládať a monitorovať pranie pomocou aplikácie pre smartfón. Jemnú bielizeň tak nemusíte prať v rukách, ale stačí ju vložiť pred posledným plákaním, čím sa šetrí jej jemná štruktúra.

Práčky AddWash nám slúžia na to, aby sme sa nestresovali zbytočnosťami, akými sú nedokonale opraté košele či sukne. A práve preto by sa AddWash mala stať nenahraditeľnou súčasťou každej pohodovej rodinky. Prečo by ste nemohli mať jednoduchší život s práčkou Samsung AddWash aj vy?

- reklamná správa -

Foto:
PR
Zdroj:
PR

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba