Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do dvoch mužov naraz: Nastal zvrat a koniec, ktorý som nečakala

Partnerské vzťahy

Myslela som si, že mne sa niečo také v živote nemôže stať. Opäť som sa však nepekne prerátala a spadla do toho tak, ako mnohé iné ženy.

Keď som stretla Matúša, mala som pocit, že už viac hľadať nepotrebujem. Bol to muž, ktorý vie, ako sa správať a bolo mi s ním nazaj dobre. Všetko sa však zmenilo, keď ma vo fitness centre kamarátka predstavila svojmu trénerovi...

Mohlo by vás zaujímať: Títo muži sa rozvádzajú po 50-tke a hľadajú si partnerky vo veku svojich detí: Skutočne je manželstvo len prežitok?

S Matúšom sme v tom čase boli spolu už viac ako rok. Prežívali sme tie ideálne a ružové začiatky, ktoré si každá dvojica užíva naplno. My sme na tom neboli inak a musím uznať, že mi nič nechýbalo. Avšak vtedy mi do života vstúpil nový muž, ktorý všetko zmenil. Bol to tréner mojej dobrej kamarátky a vyzeral naozaj dobre. Okrem toho bol veľmi sympatický a niečím ma priťahoval. Avšak vedela som, že mám Matúša a preto som to celé nechala tak. Neskôr som však zistila, že sympatie neboli iba z mojej strany, ale aj on mal záujem. Možno by to celé ani nepokračovalo, keby nie je tak veľmi sebavedomý. Jednoducho ignoroval to, že som jeho pozvania na večeru odmietala a čakal, až kým som nepovedala jedného dňa áno na rýchly obed po cvičení.

Bolo na ňom niečo, čomu som nedokázala odolať a tak som sa s ním začala stretávať tak, aby o tom Matúš nevedel. Na jednej strane ma to trápilo, ale na druhej som s tým prestať nechcela. Veci, ktoré chýbali Matúšovi mal on a zas naopak. Avšak vedela som, že s ním by to nebolo až také vážne, ako s Matúšom. Jednoducho s ním to bola vášeň a vzrušenie a s Matúšom istota. Ja hlúpa som však potrebovala niečo nové a preto som poriadne riskovala. Najhoršie bolo to, ako to celé skončilo.

Prečítajte si: Dve znamenia zverokruhu, ktoré sa nikdy neprenesú cez neveru: Našli ste seba, alebo partnera?

Vec, ktorú nečakal ani jeden z nás

Stretávala som sa s oboma naraz viac ako rok a vtedy sa to stalo. Matúš ma požiadal o ruku a ja som bola rozhodnutá ukončiť všetko, čo som dovtedy mala s trénerom. Avšak on mal na celú vec iný názor a tvrdil, že sa ho len tak ľahko nezbavím. Začal ma sledovať po práci a stal sa z neho žiarlivý čudák. Povedala som mu, aby mi dal pokoj a on tvrdil, že ak to ukončím, všetko Matúšovi povie. To však na celej situácii nebolo najhoršie. Pár dní po týchto scénach som zistila, že čakám dieťa a popravde nebola som si istá komu patrí. Vedela som, že musím s pravdou von a Matúšovi som sa chcela priznať, čo najskôr. Čakala som, že ma pochopí, ale keď zistil, že som ešte k tomu aj tehotná, stratil slová. Odsťahoval sa a povedal nech počkám, kým sa dieťa narodí a ak bude jeho, postará sa. Na spoločnú domácnosť a rodinu však podľa jeho slov nemám ani pomyslieť. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus