7 najlepších erotických polôh v aute, ktoré vás dostanú

Ešte ste to neskúšali v aute? Škoda! Váš štvornohý tátoš poskytuje viac možností, než si myslíte. Vyskúšajte bežné aj menej zvyčajné erotické polohy, ktoré preferujú skúsení motoristi. Cesta na výlet alebo dovolenku nadobudne úplne nový rozmer…

Zdroj: zerex.sk

Erotické polohy do auta, s ktorými dostane vaše libido zelenú

Orálny sex za volantom

Hoci orálne uspokojovanie šoféra za jazdy môže znieť veľmi vzrušujúco, pre vlastnú bezpečnosť je najvhodnejšie, nájsť si na túto polohu miesto, kde môžete bez obáv odstaviť auto a povenovať sa orálnym hrám bez obáv z nehody.

Odzadu na zadnom sedadle

Áno, aj tak sa dá, ak vám to veľkosť auta a vaše telesné proporcie dovoľujú. Táto poloha je vzrušujúca a živočíšna – o to viac, ak má vaše auto strešné okno, cez ktoré môže muž vystrčiť hlavu.

Misionár na sedadle spolujazdca

Dokážete sklopiť predné sedadlo do takmer horizontálnej polohy? Výborne! Týmto spôsobom získate úzku, ale funkčnú posteľ na starú dobrú misionársku klasiku.

Na koníka

Auto predsa nie sú len kone pod kapotou... Sklopené predné sedadlo skvele poslúži aj pri polohe „žena hore“, pri ktorej muž leží na sedadle a partnerka na neho vysadne. Pozor na hlavu!

Spútaní

Bezpečnostné pásy využívate pri cestovaní autom každý deň. Napadlo vám však, že sa dajú zaradiť aj do vašich sexuálnych hrátok? Erotické polohy na zadnom sedadle si môžete spestriť tak, že svojej polovičke zviažete ruky bezpečnostnými pásmi – a bude úplne vo vašej moci. Prípadne si to vyskúšate v opačnom garde.

Na kapote

Medzi najvzrušujúcejšie erotické polohy, spojené s autom, patria tie pri ktorých ste obaja vonku, ideálne v prírode. Oprite sa o prednú časť auta a vychutnajte si kvalitnú rýchlovku – a je na vás, či to bude odzadu alebo spredu.

Erotické polohy, ktoré zvládnete aj v kufri

Ak máte auto typu kombi, s možnosťou sklopiť zadné sedadlá a vytvoriť vzadu súvislý rovný priestor, nič vám nebráni zbaliť deky a vybrať sa na nočný romantický výlet. Počas neho môžete vystriedať všetky bežné polohy, ktoré sa najlepšie realizujú v posteli (napr. misionára, lyžičky, 69…) a naviac sa i pohodlne vyspať v aute. 

 

Poistite sa pred cestou

Radi skúšate nové erotické polohy a milujete sa na netradičných miestach? Ak chcete byť spolu s partnerom pripravení na dlhé a vzrušujúce intímne radovánky vždy a všade, je skvelé mať so sebou malú „poistku“ pre prípad, že by ste nevedeli chytiť druhý dych. Môže ňou byť napríklad „zelená Viagra“, bylinka Kotvičník zemný, ktorý stimuluje tvorbu testosterónu, mužskú výdrž a predlžuje pôžitok z milovania.

- reklamná správa -

 

Foto:
zerex.sk
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba