Presunúť na hlavný obsah

Účes, ktorým nedávno upútala Simona Krainová, ako veľký trend: Alena Pallová úplne iná, Mirka Luberdová bodovala

Slovenské celebrity

Prinášame vám výber jedinečných vlasových stylingov, priamo od našich krásnych Sloveniek, ktoré sa možno inšpirovali Simonou Krainovou. Práve tie nás očarili jedinečným trendom nazývaným ofina. Nechali by ste sa zlákať na tento moderný účes?

Modelky, bývalé kráľovné krásy či moderátorky. Všetkých spája jedna spoločná vec, ktorá nás v rámci beauty sféry veľmi zaujala. Každá z nich si už v minulosti či dokonca súčasnosti vyskúšala vlasový trend, ktorý je momentálne veľmi in. Účes s rafinovanou ofinou už predviedli tieto slovenské krásky. Inšpirujte sa!

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové Slovenky, ktoré podľahli novému módnemu trendu: Tieto známe krásky nosia baretku!

Simona Krainová

Sexi trend v podobe ofiny odštartovala česká modelka Simona Krainová, ktorá na seba okamžite strhla pozornosť a inšpirovala tým aj mnohé slovenské celebrity. Na módnych týždňoch v Prahe sa objavila v extravagantnom účese a spustila tak novú vlnu vlasových lookov.

Mirka Luberdová

Sexi mamička Mirka Luberdová len nedávno prekvapila vlasovou zmenou, ktorá jej nesmierne pristane! Po dlhom čase sa rozhodla zmeniť farbu aj strih svojich vlasov a urobila naozaj dobre. S presvetlenými prameňmi a štýlovou ofinou pôsobí veľmi rafinovane a šik. Ktovie, či sa nechala inšpirovať od topmodelky Simony?

Alena Pallová

Známa lekárka Alena Pallová tiež nasledovala aktuálny trend a v spoločnosti sa objavila s lookom, na ktorý u nej nie sme zvyknutí. Dlhé rovné vlasy vymenila za krátky zostrih a sexi ofinu, ktorá jej naozaj svedčala. Odštartovala týmto účesom nový vlasový trend na Slovensku?

Niki Lowrie

Slovenská modelka pôsobiaca v Miláne je dokonalou ukážkou toho, ako by mal vyzerať štýlový účes. Extravagantná kráska s originálnym lookom je presne tým, čo u nás na Slovensku chýba a tento krátky zostrih s ofinou patrí k jej najvýraznejším znakom. Niki je verná ofine už dlhší čas.

Dominika Cibulková

Originálnemu vlasovému trendu podľahla v minulosti aj úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková. Rovnú ofinu zvolila na významné odovzdávanie cien a všetkých doslova očarila. Aj keď bol tento účes pre Dominiku len krátkodobou záležitosťou, vyzerala v ňom veľmi pôvabne!

Kristína Činčurová

Misska a modelka Kristína Činčurová si na nedávnom fotení tiež vyskúšala čaro ofiny. Krásna blondínka sa nachvíľu zmenila na sexi brunetku s nedbalým účesom a netradičným vzhľadom. Vždy uhladená Kristína si tak vyskúšala odlišný look, ktorý totálne zmenil jej imidž.

Barbora Franeková

Bývalá kráľovná krásy Barbora Franeková nás nedávno taktiež prekvapila príjemnou zmenou, ktorú sme si na nej všimli. Krásna brunetka ozvláštnila svoj klasický účes o jemnú štýlovú ofinu a zvýraznila tým svoje jemné črty tváre. Táto nenásilná zmena dokáže ozajstné divy. Vyskúšajte!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus