Ľudia s týmto typom tváre majú väčší sexuálny apetít, ale aj sklon k nevere: Patríte k nim aj vy?

Čo myslíte, je práve váš typ tváre ten, ktorý nielenže vykazuje väčší sexuálny apetít, ale aj možný väčší sklon k nevere? Čítajte a dozviete sa...

Čo myslíte, je práve váš typ tváre ten, ktorý nielenže vykazuje väčší sexuálny apetít, ale aj možný väčší sklon k nevere?

Čo myslíte, je práve váš typ tváre ten, ktorý nielenže vykazuje väčší sexuálny apetít, ale aj možný väčší sklon k nevere?

Zdroj: Profimedia.sk

Hranatá a širšia tvár rovná sa nenásytnejšia sexuálna povaha 

Britský denník Mirror informoval o výsledkoch výskumu, ktorý uskutočnili výskumníci v meste Ontario na vzorke 145 vysokoškolákov, ktorí boli vo vzťahu. Výskum bol zameraný na to, ako súvisí tvar našej tváre s tým, aký máme sexuálny apetít. Na základe rozhovorov o nich a ich sexuálnom živote prišli na to, že tí so širokými, štvorcovými alebo hranatými tvárami sa v posteli prejavujú agresívnejšie, nenásytnejšie a tým teda sexuálnejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy túžia po sexe viac než chlapi: Muži však často prehliadajú tieto signály, ktoré k nim vysielajú

Žiadne sexuálne predsudky, ale ani žiadni sexuálni maniaci

To však nebol jediný záver, ku ktorému výskumníci došli... Tiež zistili, že títo ľudia so širšími, hranatejšími tvárami prejavovali oveľa uvoľnenejšie názory, čo s týka neformálnosti sexu. Neprejavovali žiadne predsudky, čo sa týka odvážnejších sexuálnych praktík, avšak na druhej strane nevykazovali žiadne psychopatické črty. Jednoducho sú v otázke sexu viac povoľnejší. 

Čítajte tiež: Vedci odhalili podstatu vzťahov: Chlapa najviac priťahujete, keď robíte TOTO!

Čím hranatejšia a širšia tvár, tým väčší sklom k nevere 

Hoci nie sú ľudia s týmto typom tváre žiadni sexuálni maniaci či psychopati, predsa len jednu negatívnu stránku v rámci tohto výskumu vykazovali. Každý študent musel vyplniť aj dotazník o jeho správaní, pohlavnom styku, sexuálnej orientácii, masturbácii, či o možnostiach, ktoré považuje za podvádzanie a ktoré nie. Vzhľadom k  uvoľnenejším sexuálnym názorom vysokoškolákov so širším, hranatejším typom tváre vzišiel aj predpoklad, že majú väčší sklon k nevere. Toto zistenie potvrdzuje aj ďalší fakt, že ľudia s týmto typom tváre sú pre opačné pohlavie viac príťažlivé, živočíšnejšie. 

Neprehliadnite: Otvorené odpovede ohľadom masturbácie: Toto ešte stále taja a hanbia sa s tým vyjsť von

Tak, našli alebo nenašli ste sa v týchto tvrdeniach práve vy?

Foto:
Profimedia.sk
Zdroj:
mirror.co.uk, MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba