Presunúť na hlavný obsah

Čo sa deje v mužskej hlave: Toto si skutočne muži myslia o ženách

Feminity

Zaujíma vás, čo si o nás naše drahé polovičky myslia? Čo ich najviac ”vytáča”? Ako si vysvetľujú pojem manželstva? A čo pre nich znamená krása? Možno budte prekvapené, čo sme odhalili.

Žiarlenie je zbytočné

Buďme k sebe úprimné. Žiarlenie je len majetnícky pocit. A samotná filozofia majetníctva, akási potreba toho druhého vlastniť nikdy nie je úplne v poriadku. Takže ak najbližšie pôjde váš drahý s kamarátmi na pivo, skúste ho odprevadiť z domu bez zbytočných pripomienok. Muži si aj tak vždy urobia po svojom a jediné, čo tým dosiahnete je vzájomná nervozita na oboch stranách. 

Zákazy ešte nikoho šťastným neurobili

Niečo za niečo, prípadne ak niekam pôjdeš ty, pôjdem aj ja. "Nechcem aby si išiel na firemný meeting, vadí mi večerný squash s tvojimi kamarátmi, či plánovaná rozlúčka so slobodou." Ak sa nad tým zamyslíte, občas by sme boli najradšej, aby tí naši muži vlastne nikam nechodili. No je to naozaj šťastné riešenie? Odpoveď vám nemusíme ani naznačovať. Samozrejme, že nie. Jediné, čo by sme tým dosiahli je "ponorkový" stav. Ak sa nad tým naozaj zamyslíte, zákazy nie sú zárukou šťastia. Ani náhodou.

Iracionálnymi argumentami ďaleko nezájdete

Poznáte to, ak nám pri výmene názorov dochádzajú argumenty, máme tendencie skĺznuť práve do iracionálnej roviny. A práve v takýcho okamihoch muži nevedia ako reagovať. V ich pragmatickom svete plnom logiky jednoducho na toto nie je priestor. Áno, my ženy často hovoríme niečo iné ako si myslíme. Len muži sú z toho napokon aj tak nanajvýš zmätení.  

Nemyslite si, že toho druhého dokážete zmeniť

Ani snubným prsteňom ani manželstvom. Základom je pochopiť vnútorné nastavenie človeka. Nemôžete niekoho od základov zmeniť. Hoci dokážete eliminovať detinské vlastnosti ako žiarlenie,  či hnev, nezabúdajte, že to čo má človek v sebe zakorenené, v ňom aj zostáva. 

Toto mužov zo všetkého najviac vytáča

Keď žena očakáva, že muž vycíti, čo si myslí a o čom hovorí, ak nahlas povie niečo celkom iné. Chlap to samozrejme logicky pochopí z tej druhej strany. A tu je vždy v rozpore mužská logika s tou ženskou. Práve to je kameňom úrazu. Takže milé dámy, mali by sme vždy hovoriť nahlas, čo si naozaj myslíme! Aj keď aj my samy uznávame, že občas to dá riadne zabrať!

- Najčítanejšie -