Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky, ktoré vlastnia rovnaký alebo podobný kúsok oblečenia: Ktorej z nich to pristane viac?

Slovenské celebrity

Štýlové a moderné Slovenky, ktoré majú v šatníku rovnaký kúsok oblečenia. Ktoré zo známych krások sa obliekli do rovnakého outfitu? Nechajte sa prekvapiť!

Niekedy sa stáva, že zmysel pre módu a vycibrený vkus sa môže stotožňovať so štýlom niekoho iného. Aj v celebritných kruhoch sme narazili na pár príkladov, kedy si naše známe Slovenky obliekli rovnaký kúsok oblečenia. Ktoré z nich sa môžu pochváliť na vlas rovnakým vkusom?

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové Slovenky, ktoré podľahli novému módnemu trendu: Tieto známe krásky nosia baretku!

Prešívaný kabátik

Slovenská speváčka Mária Čírová a moderátorka Soňa Skoncová sa rozhodli zvoliť rovnaký jesenný kúsok, ktorý im obidvom nesmierne pristane. Reč je o prešívanom kabátiku v šedom odtieni, ktorý je na toto sychravé počasie ako stvorený. Známe krásky si tento kúsok vybrali v módnom reťazci luxusných značiek Premium Fashion Brands, ktorého sú ambasádorkami. 

Biely kožuch

Exotická moderátorka Dominika Ducová a slovenská tenistka Dominika Cibulková majú okrem mena spoločnú ešte jednu vec. Obidve podľahli vášni bielych kožuchov, ktoré sú momentálne veľmi trendy. Známe Slovenky sa dokonca pochválili rovnakou fotografiou z výťahu a ich outfity pôsobili ako navlas rovnaké. Obidve vyzerali veľmi moderne  žensky a tento chlpatý kúsok sme si zamilovali aj my.

Zlaté tenisky

Bývalé missky Mirka Luberdová a Kristína Krajčírová sa zhodli na výbere krásnych tenisiek. Štýlové Slovenky sa totižto nedávno pochválili fotografiou, na ktorej majú identické tenisky v zlatistom odtieni od Reebok Club C, ktorých tvárou je modelka Gigi Hadid. Zatiaľ čo Miriam zvolila elegantnejší outfit, Kristína stavila na ležérny štýl. Táto štýlová obuv však vyzerala trendy v obidvoch prípadoch a zdá sa, že známe krásky preferujú rovnaký vkus na topánky. 

Inšpirujte sa: Slovenky sa ukázali v plnej kráse: Lekárka Alena Pallová a Veronika Vágner stavili na sexi čižmy nad kolená a ďalšie

Kárované sako

Moderátorka Simona Leskovská a misska Barbora Franeková patria k nadčasovým Slovenkám, ktoré vedia, čo je momentálne trendy. Obidve stavili na štýlové sako, ktoré považujeme túto sezónu za „must have“ kúsok do každého šatníka. Sexi brunetky a ich károvaný kúsok vás zaručene očaria a veríme, že aj inšpirujú.

Elegantný kožuch

Bývalá miss Veronika Vágnerová a jej kolegyňa Kristína Činčurová preferujú rovnaký vkus. Či už to bol bežný deň v podaní Veroniky alebo spoločenská udalosť, na ktorej sa objavila Kristína, obidve krásky zvolili rovnaký kožuch. Luxusný kúsok v šedom odtieni však predviedli s gráciou a my sa nevieme rozhodnúť, komu to pristalo viac. 

- Najčítanejšie -