Presunúť na hlavný obsah

Keď milenka neprekusne, že sa na ňu muž vykašľal: Toto sú najhoršie zážitky, ktoré im z pomsty vyviedli

Partnerské vzťahy

Byť tou druhou občas nie je práve najľahšie a nie každá žena sa s tým dokáže vyrovnať. Horšie však je, keď sa mužovi zunuje aj ako milenka.

Keď sa k nezáväznému flirtu pripletú city

Ženy len veľmi ťažko dokážu vnímať sex a lásku ako dve rozdielne veci. Spočiatku sa o to snažia, no nakoniec sa vo väčšine prípadov nevyhnú tomu, aby k mužovi skutočne nezačali niečo cítiť. Podobný scenár však sám o sebe veští blížiacu sa pohromu. Tak tomu bolo aj v prípade Martiny (35):

„Michalovi trvalo celý pol rok, kým ma dostal. Poznali sme sa už dlhšie a vždy som vedela, že má niekoľkoročný vzťah, preto som sa oňho nikdy nejak veľmi nezaujímala. Sám začal s celým naším, spočiatku kamarátskym, vzťahom. Snažila som sa premáhať, nepodľahnúť mu, no nakoniec som to vzdala. Po štyroch mesiacoch sme sa spolu vyspali. Drsne, surovo a neskutočne vášnivo. Odvtedy som na neho nemohla prestať myslieť, no najväčšou chybou bolo, že som tak nejak dúfala, že to čo cítim, je rovnaké i z jeho strany. Opak bol však pravdou. Po tom, čo ma dostal, bola som mu viac-menej ukradnutá. Vrátil sa k svojej partnerke a so mnou prerušil kontakt.“ spomína Martina.

Nenechajte si ujsť: Odhalila som neveru manžela mojej najlepšej kamarátky: Dodnes som nenabrala odvahu povedať jej to a toto je dôvod

"Rozzúrilo ma to do nepríčetnosti. Nie som vôbec hrdá na to, čo som urobila, no v záchvate hnevu som jednoducho mala chuť pomstiť sa. Vzala som svoje najsexi nohavičky, zabalila ich a poslala poštou doporučene priamo jeho priateľke. Za čo sa hanbím asi najviac, je krátky odkaz, ktorý som k nim pribalila. Vraj, aby jej priateľ nezabudol na jediný dobrý sex, ktorý v živote mal. Nič sa tým však nevyriešilo, ako hlupaňa som nakoniec zo všetkého vzišla ja. Michal ma už nikdy nechcel vidieť a jeho priateľka, samozrejme, uverila jeho verzii príbehu.“ smutne dodáva sklamaná Maťa.

Keď sľuby ostanú len sľubmi

Niektorí muži majú jednoducho dar reči a vedia, čo chcú ženy počuť. Od najmenších banalít až po veľké a často nesplniteľné sľuby. Na následnú možnosť pomsty však zabúdajú podobne ako Zuzanin (36) Dávid:

„Od začiatku sa ku mne správal ako k princeznej. Mala som pocit, že by mi zniesol modré z neba a že som pre neho jediná žena na svete." začína spomínať Zuzana. „Všetko sa však zmenilo zo dňa na deň, keď mi odrazu prestal venovať rovnakú dávku pozornosti ako doposiaľ. Nechápala som prečo. Z mojej strany sa nič nezmenilo, práve naopak, chcela som ho čím ďalej tým viac.“

Prečítajte si: Zamilovala som sa do dvoch mužov naraz: Nastal zvrat a koniec, ktorý som nečakala

„Až po tom, čo sa prestal ozývať úplne, rozhodla som sa zistiť pravdu. Vybrala som sa k nemu domov a zhodou náhod som natrafila na susedu. To, čo mi povedala, ma nenechalo chladnou. Vraj, či hľadám Dávida z tretieho, pretože ten išiel so snúbenicou na miesto konania svadby, ktorá bude už tento víkend. Neverila som ničomu z toho, čo som práve počula. Snúbenica? Svadba? Fakt, že som bola jeho milenkou bez toho, aby som o celej veci čo i len tušila ma zarazil natoľko, že som sa v samotný deň konania veľkej parády vybrala rovno tam. Nikto si zo mňa nebude robiť dobrý deň a už vôbec nie muž, ktorému som plne dôverovala.“

„Keď som sa dostala na oslavu, zábava bola v plnom prúde a väčšina hostí už bola v nálade. Prešuchla som sa pomedzi vstupné dvere, rozbehla sa k mikrofónu a kým niekto stihol promptne zareagovať, vykričala som do mikrofónu celú pravdu. Bolo mi jedno, ako to dopadne, jediné, čo ma zaujímalo bolo to, aby som prekazila ich veľké šťastie a aby trpel rovnako ako ja. Síce som sa vytratila rovnako rýchlo ako som prišla, o týždeň som sa dopočula, že novomanželia už nežijú spolu. Môžem však slobodne povedať, že mi to nie je ani trochu ľúto.“ dodáva s úsmevom Zuzana.

Mohlo by vás zaujmať: Len kvôli jednej veci som si začala so starším mužom: Neboli v tom však žiadne peniaze

Ťažko povedať, čo je najlepším riešením podobnej situácie, no isté je jedno. Karma vie byť niekedy naozaj nepríjemná vec.

- Najčítanejšie -