Presunúť na hlavný obsah

Gigi a Bella Hadidové zladené v chanelovských kabátoch: Týmto očarili a to ste ich ešte nevideli od pása dolu

Zahraničné celebrity

Známe celebritné sestry Gigi a Bella Hadidové nás naposledy zaujali ich neuveriteľným vkusom pre módu. V chanelovských kabátoch vyzerali neskutočne dobre a nás jednoznačne inšpirovali. Nechajte sa prekvapiť!

Topmodelky, ktorým svet leží pri nohách. Aj tak by sa dali opísať pôvabné krásky, ktoré sú obidve považované za uznávané modelky a vo svete módy si našli svoje zaslúžené miesto. Inšpiratívne sestry sa navzájom dopĺňajú a ich osobitý vkus nám je veľmi blízky. Pozrite sa, v čom zaujali naposledy. 

Mohlo by vás zaujímať: Gigi Hadid a jej prvá kozmetická línia: Vytvorila paletku, ktorá sa vypredala za 90 minút!

Vo veľkom štýle!

Gigi a Bella Hadidové nedávno dokázali, že nikdy nie je neskoro na spoločné oblečenie so svojou sestrou. Veď prečo by ste sa mali obliekať odlišne, ak môžete zvoliť rovnaké outfity? Dokazuje to aj tento štýlový look, ktorý spoločne predviedli s veľkou gráciou a eleganciou. V chanelovských sakách z kolekcie francúzskeho domu vyzerali skrátka rozkošne!

Sesterské duo boduje

Zatiaľ čo sa Gigi predviedla v monochromatickom štýle v tvídovom kabáte v šedom odtieni, Bella zvolila odlišnejšiu verziu. Čierny kožený kabátik s elegantnou kožušinkou v hnedom odtieni jej totiž nesmierne pristal a  toto sesterské duo spôsobilo doslovný módny ošiaľ. Ktorý z vybraných kúskov sa vám páči viac?

Slávnostná večera

Samozrejme, že tento výber outfitov nebol náhodný a ikonické chanelovské kabátiky boli vopred premysleným plánom. Známe krásky Hadidové boli totiž pozvané na slávnostnú večeru, pri príležitosti uvedenia novej kolekcie Karla Lagerfelda, ktorého sú múzami. Na významnom večierku nechýbala ani ich matka Yolanda Hadid, topmodelka Naomi Campbell či speváčka Mariah Carey, ktorá tam vystupovala.

Inšpirujte sa: Známe celebrity podľahli čaru Benátok: Chrissy Teigen či Bella Hadid si zamilovali toto romantické miesto!

Sympatické gesto

Hoci Gigi a Bella Hadidové očarili na večierku, ich najväčší moment nastal až pri odchode zo slávnostnej večere. Známe sestry sa chytili spoločne za ruky a týmto sympatickým gestom si získali aj pozornosť fotografov, ktorí ich okamžite zachytili. Milá momentka obletela celý svet a dokázala, že sesterská láska je skrátka najkrajšia.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus