5 vecí, ktoré robia muži, ak sú neverní: Na toto si dajte pozor

Dôvody, prečo muži končia v náručiach mileniek sú rôzne. Predsa len tam však možno nájsť jeden spoločný menovateľ. Správanie, ktoré v čase zahýbania chlapi majú, je väčšinou na vlas rovnaké. Bez výnimky. Ak spozorujete jednu z týchto vecí, mali by ste zbystriť pozornosť!

5 vecí, ktoré robia muži, ktorí sú neverní

5 vecí, ktoré robia muži, ktorí sú neverní

Zdroj: Profimedia

1. Myšlienkami sú niekde úplne inde

Hoci sa tvária, že vás počúvajú, v momente ak im pri konverzácii položíte otázku, nasleduje staré známe: “Prepáč, čo si hovorila?” Jasné, všetci sme občas unavení z práce, máme toho veľa, tak sa nedokážeme sústrediť na bežné veci. No ak sa to deje príliš často, môže to byť práve dôkazom toho, že váš milý je myšlienkami práve s niekým iným.

2. Plánovanie, plánovanie, plánovanie

Aj keď sa vás nikdy predtým nepýtal na to, aký máte po práci program, teraz to robí akosi intenzívnejšie. Samozrejme, môže to byť prejavom záujmu, ale po rokoch vzťahu je oveľa pravdepodobnejšie, že sa len chce vyhnúť situácii, kedy by ste ho mohla stretnúť na mieste, kde by rozhodne byť nemal. 

3. Výhovorky a časté pracovné stretnutia

Vo chvíli, keď sa do vzťahu dostane niekto tretí, opúšťa váš spoločný domov oveľa častejšie ako to bývalo zvykom. Vždy sa niečo nájde - porada, ktorá nepočká, nečakané nočné, či kamarát, ktorý práve pricestoval z Anglicka a treba ho vyzdvihúť na letisku. Výhovorky, ktoré dobre poznáme, len keď ich máme rovno pod nosom, jednoducho ich ignorujeme.

4. Telefón je odrazu pre vás tabu

Jeden z hlavných varovných signálov je jasný. Odrazu je mobil neverníka mimo vašej dostupnej zóny. Hoci dovtedy býval len tak pohodený niekde na stolíku, či v obývačke už to nie je samozrejmosť. 

5. Večná nespokojnosť

Signálom nevery môže byť aj jeho večná nespokojnosť. Či už to robí vedome alebo nie, neustále sťažovanie sa rozhodne nie je známkou spokojnosti vo vzťahu. 

Ak sa vaša milovaná polovička správa veľmi podobne, minimálne by ste sa mali zamyslieť, čo za tým môže byť.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba