Mama slávnej Beyoncé prehovorila o vnúčatách: Ako rastú dvojičky Rumi&Sir a ako sa zmenila ich sestra Blue Ivy?

Slávny pár zverejnil doposiaľ len jednu fotografiu svojich dvojičiek a na ich adresu je veľmi skúpy. Avšak babička Tina aj so svojím manželom boli pred nedávnom o niečo zhovorčivejší a prezradili zopár detailov.

Slávny pár zverejnil doposiaľ len jednu fotografiu svojich dvojičiek a na ich adresu je veľmi skúpy

Slávny pár zverejnil doposiaľ len jednu fotografiu svojich dvojičiek a na ich adresu je veľmi skúpy

Zdroj: SITA

Doposiaľ zverejnená len jedna foto a mená

Dvojičky, ktoré Beyoncé porodila začiatkom tohto leta, majú dnes už zopár mesiacov a zatiaľ bola zverejnená len jedna fotografia mamy so svojimi malými, len mesačnými deťmi na sociálnej sieti a ich mená, Rumi a Sir. Samozrejme, že to bolo zverejnenie so všetkou pompéznosťou, akej je extravagantná speváčka schopná. 

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Beyoncé spoločne s raperom Jay-Z na prekrásnej svadbe: Takto im to spoločne pristalo!

Babička Tina však niečo prezradila 

Odvtedy si slávny pár dvojičky stráži ako oko v hlave a na ich sociálnej sieti neuvidíte žiadne fotografie, ktorými by sa chceli pochváliť. Avšak v nedávnom intervew pre Entertainment Tonight, kde boli hosťami matka slávnej Beyoncé, Tina Lawson s jej manželom a nevlastným otcom speváčky, Richardom Lawsonom, vyšli na svetlo sveta konečne aj nejaké detaily o živote slávnych dvojičiek speváckeho páru, ale aj ich najstaršej dcére, Blue Ivy. 

Čítajte tiež: Tri pestúnky na jedno bábätko: Odhalíme vám oveľa viac pikošiek zo života dvojičiek Beyoncé a Jay Z-ho

Majú sa skvele a sú rozkošné

Tina a jej manžel Richard prekvapili a podelili sa o zopár detailov zo života detí slávneho páru. Tina prezradila, že všetky zvuky, ktorými sa naučili dvojičky časom prejavovať, sú veľmi rozkošné. Ďalej dodala: „Majú sa skvele, sú absolútne krásne a je s nimi tak veľa zábavy... Chcem povedať, že som nikdy nemala možnosť byť v kontakte s dvojičkami, ale je to také roztomilé, nemôžem to ani opísať.“ Pyšná babička tiež vyzdvihla aj osobnosť týchto malých človiečikov: „Je to šialené... Je to naozaj iné s dvomi deťmi než s jedným, naviac chlapec a dievča... Majú úplne odlišné osobnosti.“

Neprehliadnite: Beyoncé má štýl aj ako budúca mamička: Inšpirujte sa najzaujímavejšími kúskami z jej šatníka 

Blue Ivy je o niečo pokojnejšia 

Jej manžel Richard zase prezradil niečo aj na ich staršiu sestru: Blue Ivy si zvyká na úlohu staršej sestry. Má len 5 rokov, ale je vidieť, že s príchodom dvojičiek je o niečo pokojnejšia. Byť staršou sestrou ju núti rýchlejšie rásť a prináša jej to akúsi zrelosť.“

Foto:
SITA, Instagram.com/beyoncé/, Instagram.com/mstinalawson/
Zdroj:
MG, cosmopolitan.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba