Dovolenka za sex: Vyspovedali sme SUGAR BABY, skutočne je život takýchto krások rozprávkový?

Ide o mladé krásky, ktoré jednoducho lovia v ”starších” vodách. Sugar babies si za to, že robia spoločnosť bohatým mužom, nechávajú jednoducho dobre zapalatiť.

Tieto baby túžia po jedinom - po bohatstve a je im jedno, čo preto musia obetovať

Tieto baby túžia po jedinom - po bohatstve a je im jedno, čo preto musia obetovať

Zdroj: Profimedia

Hoci na narodeninovej torte sfúkli sotva dvadsaťpäť sviečok, ich život vyzerá ako z rozprávky. Bývajú vo vilách, nosia hriešne drahé kolekcie od najznámejších návrhárovm vozia sa na luxusných limuzínach a nie, nemá to na svedomí bohatý otecko. 

Tieto baby majú v priemere okolo dvadsaťpäť. Väčšinou sú to študentky, ktoré sa na internete zoznamujú so staršími mužmi. Poviete si, žena tom nie je v dnešnej dobe nič zvláštne. Nuž len tieto dievčatá majú jasné kritéria - ich vyvolený musí byť riadne za vodou. Nechávajú sa od nich rozmaznávať značkovými darčekmi exotickými dovolenkami a fotkami svojho na prvý pohľad rozprávkového života, potom zásobjú sociálne siete. Je však život "sugar babies" skutočne taký sladký?

Keď sa zo vzťahu stane biznis 

Vzťah sugarbaby, teda mladučkej, krásnej slečny a jej staršieho solventného partnera funguje ako obchod. Sugar baby však nie je prostitútka. Platiť si dáva, avšak za oveľa viac ako je sexuálny akt. Svojmu hriešne bohatému pánovi ”Božskému” poskytuje aj bozky, spoločný čas, intimitu, zážitky - všetko ako keby tvorili skutočný pár. Jednoducho je svojmu ”sugar daddymu” ako sa takémuto mužovi hovorí k dispozícii vždy, keď on má náladu. Vo všetko sa mu snaží vyjsť v ústrety, neodvráva mu a plní všetky jeho priania. Zdá sa vám to zvrátené? Dvadsaťtriročnej Katke ani náhodou. Momentálne randí s päťdesiatdeväťročným Andrejom a svoj život si nevie vynachváliť. ”Toto je presne život po akom som vždy túžila. Mám úplne všetko. Cestujem po svete, bola som už v New Yorku, Paríži, Miláne, na Bora Bora, Mauríciuse, Bali, vo Vietname, Maledivách a teraz sa chystáme na Nový Zéland. Lietame výhradne prvou triedou a vždy bývame v tom najlepšom hoteli v meste. Navyše sa nikoho nemusím pýtať na cenu. Kúpiť si totiž môžem úplne všetko. Aďo je rád, že som spokojná a ja mu na oplátku splním všetko, čo je v mojich silách,” hovorí Katka.

Kritéria na "sugar baby" vás prekvapia

Viete aké kritériá musí spĺňať ”sugar baby”? Paradoxne, nejde o žiadne plastikové blond krásky, ako by ste možno čakali. Tieto dievčatá sú na prvý pohľad nenápadné sivé myšky. Môže to byť vysokoľkolská študentka, pracovníčka v banke, čašníčka v rešaturácii, či začínajúca modelka. Jednoducho ktokoľvek. Takýchto slečien na prenájom neustále pribúda. ”Keď moje kamošky na škole videli, čo všetko si môžem dovoliť, aké mám super auto, kam chodíme na dovolenky a to, že v bežných reťazcoch už nenakupujem aj ony zatúžili po takomto živote. A tak ich môj, teda na istý čas - môj Andrej, zoznámil so svojimi kamarátmi. No a už je z nás taká malá komunita,” smeje sa Katka. ”My s babami chodíme ráno na raňajky do Viedne, niečo si nakúpime a častokrát rovno odlietame večer do Paríža. Práve tam máva Andrej porady a stretnutia so svojimi obchodnými partnermi. Medzitým opäť s kamoškami nakupujeme a večer sa venujeme našim ”požičaným” mužom. Musím priznať, že kedysi to bola už celkom nuda, keď bol Aďo v práci. Ale teraz už mám čo robiť. S babami je to oveľa veselšie. Chodíme spolu na kozmetiku, vlasy, manikúru, či rôzne masáže. Je to skvelé. A najmä už nemusím rátať každý cent, ako keď som bola len študentka.”

Na ozajstnú lásku neverí

Ak sa Katky opýtate, či netúži po skutočnej láske, jej odpoveď vás asi prekvapí: ”Áno, túžila som po princovi na bielom koni, no ten ma podviedol s mojou najlepšou kamoškou. Toto je oveľa bezpečnejšie. Nie sú v tom žiadne city a v podstate mám všetko, o čom som v živote snívala. Nikdy som nechcela deti a týmto smerom vôbec neuvažujem, to je ďaleko. Som šťastná tu a teraz.” Dokonca vraj aj keby si Andrej našiel iný ”model”, nebude mu to vyčítať. ”Je to biznis - ak odíde on, príde niekto iný,” dodáva Katka.

Nezostáva nám nič iné, len konštatovať, že každý sme skutočne strojcom svojho vlastného šťastia...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba