Známe Slovenky, ktoré podľahli tradičným krojom: Krásna Silvia Chovancová-Lakatošová vás doslova ohúri

Sila tradícií v sebe skrýva tajomné čaro, ktoré nejde vyjadriť slovami. Rovnaké pocity v nás evokujú tradičné slovenské kroje, ktoré sa opäť dostali do povedomia verejnosti aj vďaka známym Slovenkám. Tieto z nich ich predviedli naozaj bravúrne!

Známe Slovenky očarili v tradičných krojoch

Známe Slovenky očarili v tradičných krojoch

Zdroj: Miss Slovensko, Monarch, Ján Zemiar

O tom, že móda sa neustále vracia vám pripomíname neustále. Sme preto veľmi radi, že aj tradícia slovenských krojov zažíva svoj veľký „comeback“ a ich hrdými nositeľkami sú aj známe osobnosti slovenského šoubiznisu. Ktorej zo známych krások to podľa vás pristane najviac?

Prečítajte si aj: VIDEO: Spisovateľka Tamara Šimončíková Heribanová predstavila svoju zbierku slovenských ľudových krojov

Silvia Chovancová-Lakatošová

Riaditeľka súťaže krásy Silvia Chovancová-Lakatošová patrí ku krásnym a štýlovým ženám, od ktorých sa máme čo učiť. Na finále zábavnej tanečnej šou si vyskúšala, aké je to mať na sebe tradičný slovenský kroj. Silvia podala nielen skvelý tanečný výkon, ale všetkým vyrazila dych svojím dokonalým lookom. Musíme priznať, že tento kroj jej naozaj svedčal a pokojne by ho mohla nosiť častejšie.

Tamara Šimončíková Heribanová

Spisovateľka Tamara Šimončíková Heribanová je známa svojou obrovskou záľubou k slovenským tradíciám a  krojom. Preto sa niet čomu čudovať, že túto vášeň rada prezentuje aj verejnosti. Nielenže prezentuje fenomenálne outfity na spoločenských udalostiach, ale zároveň šíri informácie o tradíciách prostredníctvom výstavy krojov.

Zlatica Švajdová Puškárová

Moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová sa objavila v slovenskom kroji aj priamo v živom vysielaní, za čo si vyslúžila množstvo obdivovateľov a priaznivcov. Sympatická blondínka odetá do typického slovenského kroja vyžarovala nesmierne pozitívnu energiu a tento kostým jej naozaj svedčal.

Hanka Závodná

Svoju premiéru v kroji si užila aj aktuálna kráľovná krásy Hanka Závodná, ktorá sa takto pripravovala na svetové finále. V rozkošnom tradičnom kroji vyzerala ako bábika a všetci v miestnosti sa na ňu nevedeli vynadívať. Veríme, že jej tento krásny kroj prinesie na svetovej súťaži krásy ozajstné šťastie!

Celeste Buckingham

Slovenka so zahraničnými koreňmi Celeste Buckingham je uznávanou speváčkou nielen doma, ale aj v zahraničí. Je preto veľmi pekné, že nezabúda ani na slovenské tradície a prezentuje ich aj prostredníctvom okázalej róby. Celeste síce nezvolila klasický kroj, ale šaty s prvkami folklóru a slovenských tradícií. Nádherné, čo poviete?

Inšpirujte sa: VIDEO: Talentovaný Boris Hanečka vyrazil ľuďom na prehliadke dych: Slovenské tradície tak, ako ich nepoznáte

Veronika Vágnerová Husárová

Misska Veronika Vágnerová Husárová síce bojovala o korunku krásy už v minulosti, no láska ku krojom jej ostala stále. Sexi mamička neváhala ani chvíľu a pri módnom fotení si vyskúšala krásny odev v modrom odtieni. Moderné prevedenie tohto tradičného kroja nás naozaj očarilo!

Foto:
Miss Slovensko, Monarch, Ján Zemiar, Facebook Z.P.
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba