Dva mesiace po svadbe sa začal stretávať s bývalou: Keď mi povedal dôvod, nevedela som, koho som si vôbec zobrala

Na prvý pohľad to vyzeralo ako príbeh z rozprávky. No ako to býva, zdanie občas klame. Možno viac, ako by sme predpokladali.

Láska býva občas slepá

Láska býva občas slepá

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si: Celý život som uprednostňovala iných pred sebou: Neurobte rovnakú chybu ako ja, lebo sa môže stať aj toto...

Natália a Matej spolu chodili necelého pol roka, keď sa začali baviť o spoločnej budúcnosti, deťoch a svadbe. Netrvalo dlho a Maťo ju požiadal o ruku. ”Nemal som prečo váhať, bola láskou môjho života. Vedel som to od začiatku. Rozumeli sme si úplne vo všetkom, mali sme rovnaký pohľad na život.” Tvorili pár, akých je už v dnešnej dobe azda menej ako šafranu. Veľa ľudí im ich lásku závidelo. Dokonca aj ich spoloční kamartáti si hovorili, že ich to prejde. Veď všetci máme na začiatku vzťahu motýliky v bruchu, stiahnutý žalúdok a zimomriavky. Keď sa však do troch týždňov od zásnub Naty a Matej vzali v tajnosti, nikto nechápal. To už bol skutočne veľký krok a zároveň šok pre okolie. Všetci vrátane ich rodičov totiž predpokladali, že svadba bude najskôr o rok. Najmä, keď väčšina Maťových kamošov vedela všetko o jeho minulosti a tiež to, že Naty vlastne ani len netuší, za koho sa vydala. 

Z ničoho nič nastala zmena

Dva mesiace po svadbe však zostal Matej akýsi záhadný. Čoraz častejšie chodil po večeroch preč, odchádzal z domu veľakrát nečakane a bez vysvetlenia. Naty netušila, čo za tým môže byť. Ani vo sne by ju však nenapadlo, s kým sa jej manžel stretáva. A možno by to tak bolo doteraz, keby sa z okolia ich spoločných priateľov nenašla dobrá duša, ktorá jej nepovedala pravdu. Jej muž chodil za svojou expriateľkou. Brával ju na večere, pomáhal jej s nákupmi, dokonca jej naváhal vymaľovať byt, keď zostala sama. ”Áno, presne toto mi povedal Beáta. Zostala som v šoku. Nevedela som ako reagovať. Muž, ktorý bol pre mňa dovtedy celý môj vesmír, sa zrazu zmenil na človeka, ktorého som vôbec nepoznala. Ani len som netušila s kým vlastne žijem." 

Ani z ďaleka to však nebolo všetko

Časť pravdy v tom bola, no Naty stále netušila dôvod, prečo to jej muž robil. ”Chcela som od neho jediné. Vyvetlenie. Nedokázala som pochopiť, na čo si ma vlastne bral, keď tak krátko po svadbe túžil po svojej bývalej.” To čo jej však povedal Maťo ju odrovnalo. Jeho expriateľka ním bola posadnutá. Vyhrážala sa mu, že sa zabije, že ublíži Natálii. Zo strachu o svoju ženu, plný výčitiek a pochybností sa rozhodol pristúpiť na jej hru. Povedať Naty pravdu nechcel, lebo sa bál, že by mu neverila a prišiel by o ňu. Dnes sa snažia žiť normálny život, no museli sa odsťahovať z mesta. Jeho expriateľka ich neustále prenasledovala a snažila sa im robiť zo života peklo. ”Napokon som pochopila Maťovo správanie a rozhodla som sa, že skúsime začať od začiatku. V inom meste a hrubou čiarou za všetkým.”   

Neprehliadnite: Päť klamstiev, ktoré hovorí každá žena: Toto sú veci, čo nemyslíme úprimne

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba