Najskôr som oňho nemala záujem, potom ma dostal: Toto sú triky, ktorými muži dokážu dosiahnuť to, čo chcú

Muži niekedy presne vedia, akými trikmi dostať presne to, o čom im od začiatku šlo. Denisin príbeh je jedným z mnohých.

Muži presne vedia, ako dosiahnuť aj nedosiahnuteľné

Muži presne vedia, ako dosiahnuť aj nedosiahnuteľné

Zdroj: Profimedia

Nevedela som, ako sa zachovať

Denisa si zadaného kolegu v práci spočiatku vôbec nevšímala, na pílu začal tlačiť on. „Niekedy po tom, ako som sa rozhodla zmeniť zamestnanie a zamerať sa na niečo iné, začal sa Filip o mňa až príliš zaujímať. Nechápala som, o čo mu ide a na to, aby to bola pravda, mi celá záležitosť prišla až príliš uletená. Nikdy predtým sa o mňa nezaujímal, prečo práve teraz?“ zamýšľa sa Denisa.

Mohlo by vás zaujímať: Stále k sebe priťahujem nevyzretých mužov: Zistila som, že chyba je vo mne a rovnakú vec robia aj iné ženy

„Má predsa priateľku hovorila som si. Ale on presne vedel, čo robí. Aj napriek tomu, že som odišla do Austrálie nájsť samu seba a chcela som tam stráviť celé leto, on sa jednoducho nevzdával. Volali sme spolu každý deň, niekedy aj dvakrát. Ako kamaráti, ktorí sa zaujímajú jeden o druhého. Mala som pocit, že mu na mne záleží možno aj viac, ako by malo, ale nejak som sa snažila nemyslieť na to. Hlavné je nepúšťať si ho príliš k telu. Po mesiaci však opitý vyšiel s pravdou von a priznal sa, že mu aj napriek tomu, že nechce, neskutočne imponujem ako človek.“ Dodáva.

„Svojou úprimnosťou spojenou so sebavedomým vystupovaním, ráznym prístupom k veci a vôbec kvôli tomu, že sa o mňa zaujímal po každej stránke a bol priamy, som odrazu mala pocit, že mu nejde len o jedno. A práve to celú situáciu ešte zhoršilo a ja som sa prestala na celú vec pozerať racionálne. Odrazu mi bolo jedno, že má priateľku. Bol nedosiahnuteľný, bol môj kamarát, ktorý ma poznal ako svoje ponožky, a ja som ho jednoducho musela mať. Zvláštne, ako sa karta dokáže otočiť, však?“ pýta sa zúfalá Denisa.

Tí nevinní

Presne tí patria medzi najhorších. Rovnako ako Denisin FIlip. Tvária sa, že im vlastne nejde o nič len o to, aby boli vašimi kamarátmi. Občas majú priateľky, no nemusí to byť pravidlom a presne vedia, aké slová majú použiť na to, aby ste sa im zdôverili absolútne so všetkým. Aj keď ste spočiatku mali pocit, že sa až príliš zaujíma, po čase si zvyknete natoľko, že vám kontakt s ním začne chýbať. A to je presne to, o čo im ide.

Inšpirujte sa: Nevedela som, či som v manželstve z lásky alebo len zo zvyku. Jedna jediná otázka mi napokon dala odpoveď...

Tí sebavedomí

Vy máte niekedy pocit, že už nemôžete vyzerať horšie, no on si je sebou istý takmer vždy. Možno mu zle stoja vlasy alebo vstal nesprávnou nohou z postele. Vedieť však o tom nebude nikto, pretože navonok pôsobí absolútne sebavedomo. Môžete sa mu vysmievať, nadávať alebo oponovať, nakoniec vám však na rovinu povie, že ho aj tak máte radi a svoju zlobu len pretvarujete. Aj tak málo dokáže sebavedomie.

Nenechajte si ujsť: Čo si muži všímajú na ženách najskôr: Zdá sa, že mužská myseľ nie je taká povrchná, ako si myslíte

Empatiu nechali doma

Možno ste s ním na začiatku nič nechceli mať. Je hrubý, nevie sa vžiť do vašej situácie a všetko vám vždy povie na rovinu. No nakoniec zistíte, že presne to sa vám páči. Potrebujete niekoho, kto povie veci tak, ako ich myslí, nekašle sa s tým a vy viete, na čom ste. Aj keď si myslíme niečo iné, väčšinu žien podobný typ muža dokáže dostať na kolená. Je tvrdý, no práve jeho nezlomnosť nakoniec zlomí vás.

Prečítajte si aj: Čo sa deje v mužskej hlave: Toto si skutočne muži myslia o ženách

Neustúpia

Spočiatku vám vychádzali v ústrety, no neskôr sa karta obrátila. Nebudú vám robiť po vôli len preto, že to vy chcete. Povedia si svoje a za svojím názorom si skutočne stoja. Neustúpia a práve to vás k nim ešte viac priťahuje. Mužov, ktorý povedia to, čo chcete počuť je veľa. No tento, aj keď ste nad ním v tejto súvislosti nikdy nerozmýšľali, je odrazu jediný, ktorého chcete. Všetci predsa chceme to, čo nemôžeme mať, nielen Denisa. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba