Jednotlivé znamenia zverokruhu odhalené: Aké sú rozdiely v tom, čo si myslia a čo v skutočnosti hovoria?

Poznáte to, občas si myslíte niečo celkom iné, ako to, čo poviete nahlas. No niektorí z nás to robia oveľa častejšie, ako by ste možno predokladali. S naším malým ”hviezdnym” manuálom, zistíte, ktoré znamenia to robia najčastejšie.

Láska býva občas slepá

Láska býva občas slepá

Zdroj: Profimedia

Pri ľuďoch narodených v týchto znameniach, by ste mali byť opatrní. Radi totiž pravdu prispôsobia svojim vlastným potrebám. 

Prečítajte si: Dve znamenia zverokruhu, ktoré sa nikdy neprenesú cez neveru: Našli ste seba, alebo partnera?

Vodnár

Pri Vodnárovi nikdy nezistíte, či vás má skutočne hovorí pravdu alebo nie. Je plný rozporov  a menších klamstiev, s ktorými sám často vnútorne bojuje. Prikývne na všetko, aj keď je presvedčený o opaku. Nemyslí to zle, len jednoducho nechce mať s nikým konflikt. Nanešťastie pri ňom nikdy neviete, na čom vlastne ste.

Ryby

Ryby sú veľmi tiché, citlivé, no zároveň sa snažia zo všetkých problémov čo najľahšie ”vykorčuľovať”. Preto občas prispôsobia pravdu danej situácii. Skutočne úprimné sú len k svojim najbližším. Málokoho si pripustia k telu, takže ak s nimi máte dobré vzťahy, je to naozaj úprimné. 

Ak máte vo svojom okolí býka, váhy, či barana, vedzte, že im môžete dôverovať v každej situácii.

Býk

Býk nedokáže klamať výrazom tváre, takže aj keby to chcel, okamžite ho odhalíte. Máte pri ňom väčšinou istotu, že vás nepodrazí a to isté očakáva od vás. Dokáže ale vycítiť, keď mu niekto klame alebo niečo zatĺka. A v tom prípade to sám neodpustí. 

Baran

Hoci Baran môže pôsobiť veľakrát nedostupne a odmerane, vždy však viete, že to ako sa tvári je odrazom toho, čo si skutočne myslí.

Váhy

Váhy dokážu byť v otázkach dôvery až príliš naivné. Nikdy by im ani len nenapadlo, že by ich niekto mohol oklamať. Preto očakávajú to isté aj od okolia. Takže pri nich si môžete byť istí, že naozaj povedia presne to, čo si myslia.  

Neprehliadnite: Zamilovala som sa do dvoch mužov naraz: Nastal zvrat a koniec, ktorý som nečakala

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba