Presunúť na hlavný obsah

Fashion Sparkling Charity Night 2017: Andrea Verešová vás opäť ohúri, Dominika Navara Cibulková v róbe Valentino

Slovenské celebrity

Nenechajte si ujsť počiatočnú prehliadku nádherných rób známych Sloveniek, ale aj zopár Češiek. Tie prišli do spoločnosti, kde bol striktne stanovený dress code black tie, naozaj ako princezné.

V historickej budove Slovenskej filharmónie sa uskutočnil charitatívny večer Fashion Sparkling Charity Night, ktorý pravidelne organizuje riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová. Na vysokej úrovni koncipovaný galavečer prilákal mnoho významných ľudí spoločenského života, lekárskej elity a biznis elity. Ako si prítomné dámy dali záležať na svojom zovňajšku?

Prečítajte si tiež: Ambasádorkou projektu Fashion Sparkling Charity Night 2017 sa stala Dominika Navara Cibulková

Dominika Navara Cibulková

Tenistka Dominika Cibulková prekvapila. Zažiarila v púdrovej róbe z dielne Valentino z butiku LBM Parížšká. Oceňujeme minimalistický make-up a styling. Jej pôvab podtrhli šperky ALO diamonds. 

Martina Moma Horňáková

Mladá hviezda, youtuberka a najnovšie aj moderátorka Fashion TV Martina Horňáková sa premenila v róbe od Jany Pištejovej na rozprávkovú bytosť. Jednoznačne najväčšia premena večera. Vyzerala okúzľujúco.

 

Neprehliadnite: Mladá youtuberka Moma zažila obrovské prekvapenie: Dostala lukratívny post moderátorky Fashion TV!

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová stavila na jednoduchosť a v asymetrickej róbe od Michaela Kováčika pôsobila ako bohyňa. Monika patrí medzi najlepšie oblečené ženy v Česku a na Slovensku.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová predviedla dokonalé krivky a ladnosť v šatách, ktoré nikto neodprezentuje lepšie ako ona sama. Rukopis, ako mnohí už poznáte, prezrádza, že ide o návrhárku Janu Pištejovú. 

Romana Škamlová

Páči sa nám, že podnikateľka Romana Škamlová zakaždým príde s niečím novým a pritom si stále zachováva svoju identitu. Trblietavé šaty v tmavomodrej dodali jej svetlému vzhľadu príjemný kontrast.

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová prišla do spoločnosti v róbe padajúceho materiálu s jemnými odleskami. Šaty jej pripravil návrhár Boris Hanečka, ktorý patrí medzi jej obľúbených. 

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová tentokrát stavila na výraznú ružovú róbu od Emilio Pucci, ktorú doplnila náušnicami Helenadia. Blondínke ako je ona veľmi pristane a zladená do posledného detailu bola hostiteľkou tohto nádherného večera.

Denisa Mendrejová

Modelka Denisa Mendrejová siahla po striebornom modeli. Ultraštíhla blondínka sa vždy v spoločnosti ukáže ako tip top nahodená a neunikne jej žiadny detail.

Barbora Franeková

Bývalá misska Barbora Franeková siaha vždy po minimalizme. Dobre robí, pretože to je presne ten štýl, ktorý brunetke sedí ako uliaty. Ona sama je natoľko výrazná, že čisté a jednoduché strihy s ňou príjemne korešpondujú. Tento konkrétny bol z dielne Michaela Kováčika.

Nikol Švantnerová

Nová moderátorka Fashion TV Nikol Švantnerová vyzerala v ten večer ako princezná. V nežnej čipkovanej róbe Poner doslova pútala pozornosť éterickým vzhľadom.

Mohlo by vás zaujímať: Nová tvár Fashion TV Nikol Švantnerová má dokonalé telo: Toto je jej jedálniček a cvičenie

Mária Zelinová

Modelka a moderátorka Mária Zelinová sa predviedla v šatách z dielne Jany Pištejovej. Róba, o ktorej sníva nejedna Slovenka, vyčarovala zo známej blondínky doslova živú Barbie.

Viac spoločenských rób z charitatívneho večera Fashion Sparkling Charity Night 2017 nájdete v našej fotogalérii.

Ktorá z dám vás svojou róbou očarila najviac?

spolu hlasovalo 1830 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus