Victoria´s Secret Fashion Show 2017: Pozrite si najlepšie momenty tejto jedinečnej prehliadky!

Každoročne očakávaná módna šou, ktorá je nielen predstavením najnovších kolekcií spodnej bielizne, ale aj ukážka najkrajších žien sveta s dokonalými telami anjelskými tvárami. Priblížte si novú módnu prehliadku Victoria´s Secret pre rok 2017 a nechajte sa unášať jej veľkolepou atmosférou.

Najkrajšie momenty famóznej módnej šou Victoria´s Secret

Najkrajšie momenty famóznej módnej šou Victoria´s Secret

Zdroj: SITA

Prestížna módna šou, ktorá sa tento rok odohrávala v Šanghaji, patrila k najkrajším prehliadkam za posledné roky. Jedinečné predstavenie tých najkrajších topmodeliek, veľkolepé mólo a hudobní hostia svetových rozmerov. To všetko a  ešte omnoho viac mali možnosť zažiť pozvaní hostia. Tohtoročná famózna kolekcia pozostávala zo šiestich kategórií a každá z nich sa vyznačovala niečím iným. Na móle sme mali možnosť vidieť línie punkových či porcelánových anjelov, zimnú rozprávku či dokonalé bohyne. Pozrite si najlepšie momenty z tohtoročnej Victoria´ s Secret Fashion Show. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi modelky na festivale Burning Man 2017: Podujatie si nenechala ujsť ani táto mladá Slovenka

Veľkolepé otvorenie

Jedinečnú módnu šou otvárala topmodelka Candice Swanepoel, ktorá sa na móle ocitla po ročnej pauze. Pri pohľade na krásnu blondínku by asi málokto predpokladal, že takto vyzerá po materskej dovolenke! Dlhonohá kráska patrí k najobľúbenejším anjelikom Victoria´s Secret svoj veľký návrat dokonale užila.

Farebná šou

Celá módna šou bola ladená vo farebných tónoch, ktoré boli dominantným prvkom nových kolekcií spodnej bielizne. Na famóznej šou nechýbala ani stálica Victoria´s Secret Alessandra Ambrosio, ktorá predviedla tento farbený a okázalý model. Na konci móla nezabudla na vášnivé gesto, ktoré sa stalo jej typickým znakom.

Neopísateľná eufória

Neopísateľné chvíle šťastia prežívala aj modelka Bella Hadid, ktorá si takto užívala svoju chôdzu po móle. Inokedy vážna a nedostupná kráska sa tentokrát neubránila pocitom šťastia a eufórie. Úprimný úsmev patril k jej najkrajším ozdobám a s anjelskými krídlami vyzerala naozaj bezchybne.

Punkové anjeliky 

Jednou z nových kolekcií značky Victoria´s Secret je aj línia s názvom Punk Angels, ktorá v preklade znamená punkové anjeliky. Topmodelky Martha Hunt a Stella Maxwell sa do tejto role vžili naozaj bravúrne a ich vybíjané modely s nádychom punku im nesmierne svedčali.

Inšpirujte sa: Modelky spodnej bielizne Victoria´s Secret kedysi a dnes: Pozrite sa, ako zmenila známe anjeliky úloha matiek

Krásne finále

Medzi najkrajšie momenty večera patrí zaručene aj veľkolepé finále, kedy sa na móle ocitli všetky modelky Victoria´s Secret Fashion Show 2017. Dokonalé anjeliky v sprievode skvelej hudby a potlesku patria vždy ku krásnym koncom prestížnej šou. Už teraz sa nevieme dočkať, kedy si túto legendárnu prehliadku budeme môcť pozrieť v televízii.

Foto:
SITA
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba