Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá premena známej moderátorky: Zistili sme, čo tejto Slovenke najviac pomohlo k postave bohyne!

Slovenské celebrity

Krásne vyrysované telo a pritom zachovaná ženskosť. To je sen nejednej ženy a známej moderátorke z Fashion TV, Dominike Ducovej sa to podarilo dosiahnuť. Prezradila nám, ako na to išla.

Medzi najsexi slovenské moderátorky nepochybne patrí aj exotická kráska Dominika Ducová, ktorú mnohí poznajú najmä z obrazoviek módnej televízie Fashion TV. Tentokrát nás dostala horúcim záberom v plavkách, kde predviedla svoju ukážkovú postavičku. Pre Feminity prezradila, ako sa jej podarilo dopracovať k postave snov!

Slovenská moderátorka s exotickými koreňmi sa na sociálnej sieti pochválila fotografiou, ktorá odhalila jej vyšportovanú postavu a bezchybné krivky. Dokonalým záberom v plavkách ohúrila množstvo obdivovateľov a pod fotkou jej začal pribúdať obrovský počet obdivných komentárov. Úspešná moderátorka a modelka Dominika Ducová nám prezradila, čím všetkým si musela prejsť, aby jej telo vyzeralo takto božsky. 

Prečítajte si aj: Ide im to aj v kuchyni! Krásne moderátorky Fashion TV dokázali, že aj modelky majú zmysel pre humor!

Kritika ju motivovala

Mladá, krásna, úspešná a k tomu všetkému aj s dokonalým telom. Slovenka, ktorá je pre mnohé ženy veľkou inšpiráciou sa rozhodla do svojho života zakomponovať viac športu než predtým a výsledok stojí naozaj zato! Dôvod, pre ktorý sa rozhodla začať cvičiť vás možno prekvapí. „Keď som si v médiách prvýkrát prečítala, že som tučná, dotklo sa ma to a odvtedy makám,“ zaspomínala si na svoje začiatky.

Bez športu to nejde

Dominika nám prezradila, pre aký typ cvičenia sa rozhodla aj to, čo nie je jej šálka kávy. „Ja sa vo fitku hanbím cvičiť sama, takže tréner je pre mňa voľba číslo jeden. Momentálne cvičím s Borisom Krakovským dvakrát do týždňa, inokedy idem s kamoškou na tabatu alebo si zabehať. Z duše neznášam jogu, ale ani tej sa nevyhýbam, lebo viem, aká je pre telo prospešná. Nebudem sa však tváriť, že bez športu neviem žiť, len viem, že bez neho to nejde,“ prezradila  svoj tajný recept.

Nepohrdne ani pizzou či čokoládou

K zdravému životnému štýlu a športu patrí neodmysliteľne aj zdravá strava. Zaujímalo nás preto, či túto časť dodržiava aj známa moderátorka. „Môj jedálniček je ako na húsenkovej dráhe. Týždeň mám ukážkové stravovanie, potom si dám pizzu s čokoládou. Moje šťastie je, že milujem zeleninu na každý spôsob a zdravá strava mi je veľmi blízka, takže do šalátu sa nemusím prehovárať. Aj preto necítim, že by som sa v jedálničku musela niečoho vzdať,“ povedala úprimne.

Chudne bez stresu

A akou teóriou sa pri cvičení a chudnutí riadi pôvabná Dominika? „Celý tento proces ešte stále nie je vo finále mojej vysnenej postavy. Viem, že ak by som mala lepšiu disciplínu, tak by som sa k výsledkom dopracovala skôr, ale toto tempo mi vyhovuje a cítim sa zdravo a hlavne chudnem bez stresu,“ dodala spokojne.

Inšpirujte sa: Známe Slovenky, ktoré vlastnia rovnaký alebo podobný kúsok oblečenia: Ktorej z nich to pristane viac?

Obrovská inšpirácia

Na záver nás inšpirovala motivačnými slovami, ktoré zaručene nakopnú aj vás. „Každý kto by chcel na sebe niečo zmeniť, odporúčam začať hneď a nič si nezakazovať. Je úžasné posúvať sa vpred, ale aký by bol svet nudný, keby je každý dokonalý? Preto sa milujme, aj keď nemáme postavu modeliek,“ uzavrela peknou myšlienkou.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus