Vlastnosti ženy, ktorú chcú muži za ženu: Čo si chlapi po tridsiatke všímajú viac na ženách?

Hoci všetky vieme, že muži milujú krásne ženy, predsa len sa vekom ich kritériá a požiadavky na svoju vyvolenú menia. Už to nie je len o dlhých nohách, perfektnej postave a anjelskej tváričke.

To čo si muži všímajú na ženách po tridsiatke vás zrejme prekvapí

To čo si muži všímajú na ženách po tridsiatke vás zrejme prekvapí

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si: Robila som mu spoločnosť na služobnej ceste: To, čo sa však počas nej stalo, zmenilo môj život od základov

Viete ako si získate obdiv u mužov? Nie nemusíte vyzerať ako modelka z Victoria’s Secret. To čo si muži všímajú na ženách v čase, keď sa chcú usadiť, s krásou veľa spoločného nemá. Samozrejme príťažlivosť a iskra tam byť musí, no vyzretí chlapi, hľadajú čosi navyše.  

1. IQ

Inteligencia je pre mužov neuveriteľne sexi. Pravdepodobne oveľa viac, ako ste si doposiaľ mysleli. Chlapi sú múdrymi ženami priamo fascinovaní. Áno, občas pred nimi majú rešpekt, ale to skôr v čerstvej 20-tke. Vyzretý chlap, chce sčítanú ženu. Neznamená to, že musíte mať dva diplomy z biochémie a architektúry. Stačí sa len zaujímať o dianie vo svete, čítať a rozširovať si všeobecný prehľad. 

2. Zdravá sebadôvera

Majte samú seba rada takú, aká naozaj ste. Jasné, niektorí muži uprednostňujú skôr štíhle typy, iní preferujú ženské krivky. Vždy ale záleží na tom, ako na seba pozeráte vy sama. Komplexy a nespokojnosť, teda ani náhodou nie sú sexi. Práve muži, ktorí sa už chcú usadiť, hľadajú ženy, ktoré veria samy sebe a sú so sebou spokojné. Zdravo spokojné. 

3. Reálny pohľad na život

K tomuto predpokladu vám stačí naozaj málo. Zostať nohami pevne na zemi a pozerať sa na veci s nadhľadom. Každý chlap pôjde radšej na rande so ženou, ktorá vie, čo chce a nesníva o živote aký by mohla mať. Sny sú skvelé a treba ich mať, no nezabúdajte žiť tu a teraz, nie v ilúziách.

A čo na mužoch milujete vy? Mení sa vekom aj váš rebríček hodnôt? 

Neprehliadnite: Jednotlivé znamenia zverokruhu odhalené: Aké sú rozdiely v tom, čo si myslia a čo v skutočnosti hovoria?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba